Ana Sayfa Barbaros Barbaros dizisi senaristi kimdir? Yönetmeni kim olacak?

Barbaros dizisi senaristi kimdir? Yönetmeni kim olacak?

ES Film‘in yüksek bütçeli yeni yapımı Barbaros dizisi hakkında detaylar belli oluyor, işte senaristi ve yönetmeni hakkında bilgiler.

ES Film şuanda pek çok isim ile görüşüyor, ve bazı isimler netleşti, elbette bir yeni dizi için yapılması gereken ilk şey kemik kadroyu oluşturmak ve gelen haberlere göre çok önemli isimler ile konuşuyorlar.

Şuan için hangi kanalda için yapıldığı belli değil, fakat yüksek bütçeli bir yapım olacağı belli, hatta başrol için Çağatay Ulusoy ile görüşülüyor.

Barbaros dizisi senaristi kimdir?

Cüneyt Aysan, Oğuz Ayaz ve Ozan Aksungur senaristliği üstlenecek.

Kimlerdir demek sanırım daha doğru olacak, 3 kişinin olması ve bu kişilerin kaliteli isimler olması, diziye karşı büyük bir ilgi uyandırdı. Özellikle isimlerinde açıklanmasından sonra, dizi hakkındaki görüşler olumlu olmaya başladı diyebiliriz.

Elbette büyük bütçeli yapım denince aklımıza direkt olarak aksiyon tabanlı bir yapım geliyor, veya savaş. Eski tarih anlatılabilir, Barbaros Hayreddin Paşa gibi, neden olmasın. Neyse, ben daha fazla saçmalamadan, dizinin konusu belli olunca size haber edeceğiz.

Yönetmeni kim olacak?

ES Film şuanda Taylan Biraderler ile görüşme halinde.

Büyük ihtimal ile anlaşma sağlanacaktır, çünkü bütçede bir problem yok ve bu kardeşlerin tecrübesi oldukça iyi. 1999 yılından bu yana yaklaşık 17 projede bulundular, ki bu isimler Türk sektöründe gerçekten çok değerli.

Taylan Biraderler kimlerdir?

Yağmur Taylan ve Durul Taylan olarak iki kardeştir, isimleri biraz kız ismine benzeyebilir ama halis mulis 50’li yaşlarında erkektirler. Yağmur 54, Durul ise 51.

Beraber uyumlu bir şekilde çalışmaktadır, yaklaşık 20 senedir bu sektör içerisindeler ve yukarıda bahsettiğim üzere 17 projede yer almışlar bu da onlara büyük bir tecrübe kattı. Sır Dosyası adlı mini dizi ile ilk tecrübesini yaşadılar.

Böylelikle Barbaros dizisi senaristi ve yönetmeni hakkında detaylı bilgiler vermiş olduk, daha fazlası için dizi haberleri kısmına uğrayabilirsiniz.

1 Yorum

  1. Bu proje kimin biliyorum yönetmende kim olacak onu da 🙂 Bir yıl önce kendisi bizzat söyledi deniz kıyısında birlikte otururken hem yönetmeni hem fikir babası olan abimiz. Diriliş Ertuğrul daki kahramanlarda bu dizide olacak diyerek size kopya vereyim bari

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz