Ana Sayfa Çukur Rıza Kocaoğlu kimdir? Dizileri, sevgilisi, boyu, yaşı

Rıza Kocaoğlu kimdir? Dizileri, sevgilisi, boyu, yaşı

Harika oyunculuğu ile çok konuşulan Rıza Kocaoğlu kimdir, diğer bilgileri olan sevgilisi, boyu, yaşı ve dizileri tüm detaylar.

Rıza Kocaoğlu kimdir?

Yaşı: 19 Mart 1979
Boyu: 1.70 m
Kilosu: 70 kg
Göz Rengi: Mavi
Eşi-Sevgilisi: Eylül Su Sapan, Sevgilisi

19 Mart 1979 İzmir doğumludur. Tecrübeli oyuncu yıllar boyunca Türk dizileri içinde akılda kalıcı, çarpıcı rollerde oynamıştır. Eğitimini, Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nü bitirerek elde etmiştir. Ardından birçok dizi ve filmlerde oynamaya başlamıştır. Gösterdiği performanslar çok beğenilmiş ve ardından daha vurucu roller elde etmeye başlamıştır.

İlk profesyonel oyunculuk deneyimini Kılıbıklar Mahallesi dizisinde 1997 yılında elde etmiştir. Ardından kendini geliştirmeye devam etmiştir. Fiziksel görünüşü ve rollerdeki üslubu onu gizemli bir kişilik haline sokmaktadır. Seyirci de bu duruma bayılmaktadır.

Şuan için 33 farklı yapımda rol aldı ve rol aldığı yapımlar gerçekten kaliteli diyebileceğimiz isimler, Ezel, Çukur vb. Tüm bu yapımlarda kendine has oyunculuğu ile akıllarda kalacı karakterler canlandırmayı başardı.

Eminiz gelecekte aynı şekilde önemli roller kapacaktır, çünkü artık ekranlarında unutulmaz isimlerinden birisi, pek çok yapım onu isteyecektir.

Rıza Kocaoğlu dizileri

Kılıbıklar Mahallesi
Yeni Hayat (Umut)
Gece Yürüyüşü (Metin)
Düş Yakamdan
Sınıf (Cüneyt)
Yaprak Dökümü(Çiçekçi)
Ezel (Temmuz)
Kuzey Güney (Ali Güntan)
Karadayı
Filinta (Celal)
İstanbul Sokakları
İçerde (Davut)

Böylelikle Rıza Kocaoğlu kimdir yazımız sonlanmış oldu, daha fazlası için dizi oyuncuları kategorimize uğrayabilirsiniz, pek çok oyuncu hakkında bilgiler paylaştık.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz