Ana Sayfa Dizi Listeleri Olağan Şüpheliler Oyuncuları » Exxen Dizisi Olağan Şüpheliler Oyuncu Kadrosu

Olağan Şüpheliler Oyuncuları » Exxen Dizisi Olağan Şüpheliler Oyuncu Kadrosu

Olağan Şüpheliler Dizisi Oyuncu Kadrosu
Olağan Şüpheliler Dizisi Oyuncu Kadrosu

Bu aralar Exxen dizileri ağırlıklı içeriklerimize devam ediyoruz. Bu sayfamızda bir başka Exxen dizisi Olağan Şüpheliler oyuncuları hakkında bilgiler alacağız. Exxen’in yeni ve iddialı Olağan Şüpheliler dizisi oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor? Birlikte inceleyeceğiz.

Olağan Şüpheliler dediğimizde elbette herkesin aklına ilk olarak Benicio Del Toro ve Kevin Spacey gibi isimlerin başrolünde olduğu kült sinema filmi The Usual Suspects gelir. Özellikle Kevin Spacey tarafından canlandırılan Türk Karakter Kayzer Soze filmin sonunda tüm dünyayı şaşırtan bir performans sergilemişti.

Ancak bir de Exxen platformunda yer alan ve tamamen yerli yapım Olağan Şüpheliler dizisi var. Acun Medya ve Acun Ilıcalı’nın kurduğu dijital platform Exxen, 1 Ocak 2021 itibariyle yayın hayatına başladı ve bünyesinde epey iddialı yapımlar barındırıyor. Bu yapımlar arasında en çok merak edilenlerden biri de elbette Olağan Şüpheliler dizisi.

Zira Olağan Şüpheliler dizisi, Exxen ve Acun Medya tarafından başyapıt olarak nitelendiriliyor. Yüksel Aksu’nun yönetmeni olduğu dizide yapımcı koltuğunda İrfan Şahin yer alıyor.

Dizinin konusu ise hayli ilginç…

Olağan Şüpheliler Konusu

Olağan Şüpheliler dizisinin konusu klasik Türk dizilerinden biraz farklı. Dizide kocalarını öldüren üç sıradan ev hanımının hikayesi anlatılıyor. Dizinin konusu bile ilgi çekici ve merak uyandırıcı görünüyor. İçinin ne kadar dolu olduğunu dizi yayınlanmaya başlayınca öğreneceğiz.

Dizinin başrollerinde ise Bennu Yıldırımlar, Ceren Moray ve Yasemin Allen gibi başarılı isimler yer almakta. Eşini öldüren bu 3 kadına, Bekir Aksoy, Berk Harkman, Hakan Eratik ve Fırat Doğruloğlu gibi erkek oyuncular eşlik edecek.

Şimdi de Olağan Şüpheliler dizisinin oyuncu kadrosuna daha yakından bakalım;

Olağan Şüpheliler Dizisi Oyuncuları

Bennu Yıldırımlar

Bennu Yıldırımlar - Olağan Şüpheliler
Bennu Yıldırımlar – Olağan Şüpheliler

22 Kasım 1968 doğumlu olan Bennu Yıldırımlar 53 yaşında. 1.67 metre boyunda olan usta oyuncu 58 kilodur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bölümü mezunu olan oyuncu evli ve bir çocuk annesi. Kocası ise yine bir oyuncu olan Bülent Emin Yarar.

Dizide en olgun koca katili rolünü Bennu Yıldırımlar üstlenecek.

Bennu Yıldırımlar, birçok meşhur ve reyting rekortmeni dizide yer aldı. Süper Baba, Yaprak Dökümü, Umutsuz Ev Kadınları gibi yapımlar bunlardan sadece bazıları.

Son olarak Fox TV ekranlarında yayınlanan Kadın dizisinde Hatice Sarıkadı rolündeki performansıyla büyülemişti.

Kendisi ayrıca sinema ve tiyatroda da önemli projelerde yer almış bir isim. Gece, Melek ve Bizim Çocuklar, Kaç Para Kaç, Eski Fotoğraflar, Ağustos Böcekleri ve Karıncalar, Ahlat ağacı gibi yapımlar ünlü oyuncunun rol aldığı ilk akla gelen sinema filmleri.

Dizi sektöründe uzun sayılabilecek bir aradan sonra Exxen Olağan Şüpheliler dizisi kadrosuna katılarak tecrübelerini bir kez daha bizlere aktaracak.

Ceren Moray

Ceren Moray
Ceren Moray

Exxen’in merakla beklenen yapımı Olağan Şüpheliler oyuncuları arasında bir diğer yıldız isim de Ceren Moray. Başarılı oyuncuyu en son Öğretmen dizisinde görmüştük.

Pandemiden önce reytingleri gayet iyi olan dizi yayına ara vermiş ama tekrar döndüğünde ise erken final yapmak zorunda kalmıştı. Ceren Moray aynı zamanda Avlu dizisindeki Azra Kaya rolündeki performansıyla da izleyenleri büyülemişti.

5 Haziran 1985 tarihinde Diyarbakır’da dünyaya gelen Ceren Moray 36 yaşında. 162 cm boyundaki güzel oyuncu 42 kilo ağırlığındadır. Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur.

O Hayat Benim dizisi epey uzun soluklu bir diziydi ve şöhretini de o dizide kazanmıştı. Kendisi Fransız Nico Brun ile evli. Daha önce İşler Güçler, Kavak Yelleri ve Doktorlar gibi dizilerde de yer almıştı.

Başarılı oyuncu Bi Küçük Eylül Meselesi, Yok Artık, Olaylar Olaylar, El Değmemiş Aşk ve Arada gibi sinema filmlerinde de rol almış ve gayet iyi performanslar sergilemiştir. Oyuncunun yer aldığı tek başarısız yapım Öğretmen dizisidir desek yanlış olmaz.

Yasemin Allen Olağan Şüpheliler Oyuncu Kadrosunda

Olağan Şüpheliler Oyuncu Kadrosu - Yasemin Allen
Olağan Şüpheliler Oyuncu Kadrosu – Yasemin Allen

Exxen yapımı Olağan Şüpheliler dizisinin bir diğer başrolü de güzel ve çekici oyuncu Yasemin Allen oynayacak. 10 Temmuz 1989 yılında İngiltere’nin başkenti Londra’da dünyaya gelen güzel oyuncu 32 yaşındadır. Yasemin Allen’in boyu 1.75 metre ve kilosu ise 54 kilo ağırlığındadır.

Müjdat Gezen Sanat Konservatuvarı’nde eğitim aldıktan sonra sektöre hızlı bir giriş yaptı. İlk rol aldığı dizi olan Elif dizisi ile hem izleyenlerin hem de yapımcıların ilgisini üzerine çekmeyi başardı.

Merhamet, Hayat Devam Ediyor, Yerden Yüksek dizileriyle TV kariyerine devam eden oyuncu, 46 Yok Olan ve Fi gibi yoğun ilgi çekmiş dizilerde de önemli roller aldı. Allen en son İyi Günde Kötü Günde dizisiyle karşımıza çıkmıştı.

Yasemin Allen aynı zamanda Türk sinemasının duayenlerinden Suna Yıldızoğlu’nun da kızıdır. 46 Yok Olan dizisinde anne ve kız birlikte rol almışlardı.

Dönerse Senindir ve Su ve Ateş filmlerinde sinemaya da göz kırpan oyuncu ayrıca birçok reklam filminde de ünlü markaların yüzü olarak karşımıza çıktı. Ogün Sanlısoy’un Büyüdük Aniden klibinde de güzelliğiyle göz doldurmuştu.

Exxen dizisi Olağan Şüpheliler kadrosu birbirinden başarılı üç kadın oyuncu bulunduruyor.

Dizide erkek oyuncular olarak da Bekir Aksoy, Pamir Pekin, Berk Hakman, Fırat Doğruloğlu ve Hakan Eratik gibi oyuncuların ismi geçiyor.

Olağan Şüpheliler Dizisi Erkek Oyuncuları

Bekir Aksoy

Bekir Aksoy
Bekir Aksoy

Şu sıralar Star TV’de yayınlanan Akrep dizisinde Fikret karakteri ile izlediğimiz yılların eskitemediği usta oyuncu Bekir Aksoy da Olağan Şüpheliler oyuncuları arasında kendine yer buldu.

Pamir Pekin

Pamir Pekin
Pamir Pekin

31 Mayıs 1979 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Pamir Pekin 42 yaşında, boyu 183 cm, kilosu 72 kg’dır. Üniversite öğrenimini Marmara Üniversitesi Ekonometri Bölümü’nü bitirerek tamamlamıştır.

Kariyerine modellik yaparak başlayan yakışıklı oyuncu çeşitli reklam filmlerinde de oynamıştır. 2007’de yayınlanan Komiser Nevzat ilk dizisi olmuştur. Hülya Avşar’ın A Benim Akılsızım isimli şarkısına çekilen klipte oynayarak birden yıldızı parlamıştır.

O tarihten itibaren birçok projede yer alan Pamir Pekin en son Yuvamdaki Düşman dizisinde Murat karakterine hayat vermişti. Exxen dizisi Olağan Şüpheliler’in oyuncuları arasında yer alan Pamir Pekin’in oynayacağı karakter hakkında yeterli bilgi yoktur. Dizi yayınlanır yayınlanmaz Dizi Türkiye olarak biz de oynadığı karakteri hakkında bir yazı yayımlayacağız.

Berk Hakman

Berk Hakman
Berk Hakman

14 Ağustos 1981 tarihinde doğan Berk Akman 40 yaşındadır. Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği okurken oyuncu olmaya karar vermiş Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nı bitirmiştir. 2003 yılından beri oyunculuk yapmaktadır.

Berk Haktan, Kırık Kanatlar, Hatırla Sevgili, Suskunlar, Kaçak ve Siyah İnci gibi başarılı dizilerde önemli rollerde oynamıştır. Son olarak Exxen platformunda yayınlanacak Olağan Şüpheliler oyuncuları arasına katılmıştır.

Fırat Doğruloğlu
Fırat Doğruloğlu - Olağan Şüpheliler Exxen
Fırat Doğruloğlu – Olağan Şüpheliler Exxen

1995 yılından beri sektörde yer alan Fırat Doğruloğlu, 2009 yılında yayınlanan Haneler adlı komedi programında canlandırdığı “Yaban” karakteri ile tanındı. Öyle ki Haneler – Yaban ile dönemin fenomeni konumundaydı.

6 Temmuz 1974 tarihinde Hatay İskenderun’da doğdu. Fırat Doğruloğlu şu an 47 yaşında. Bilgi Üniversitesi İşletme mezunudur.

Kariyerine 1995 yapımı Bizim Aile dizisi ile başlayan Doğruloğlu sırası ile Şehnaz Tango (1996), Yarım Elma (2002), Alacakaranlık (2003-2005) gibi dönemin önemli dizilerinde yer almıştır.

26 yıllık oyunculuk tecrübesi olan başarılı oyuncu Fırat Doğruloğlu’nu son olarak Exxen’de Olağan Şüpheliler dizisinde izleme fırsatı bulacağız.

Hakan Eratik

Hakan Eratik
Hakan Eratik

44 Yaşında olan Hakan Eratik 7 Eylül 1977 İstanbul doğumludur. Yeşim Salkım ile olan evliliğinden dolayı bir süre magazin haberlerinde sıkça gördüğümüz Hakan Eratik ile Yeşim Salkım 2015 yılında boşanmışlardır. Çiftin Ada isimli bir kız çocuğu bulunuyor.

Oyunculuğu 2005 yılında yayınlanan Ödünç Hayat dizisindeki Tolga rolü ile adım attı. Eski eşi Yeşim Salkım ile 2007 yılı yapımı Sessiz Gemiler isimli dizide tanışmış ve beraberlikleri evlilikle sonuçlanmıştı.

Sonrasında Sürgün Hayatlar dizisinde oynadı. Yüreğine Sor ve Görünmeyen adlı filmlerde de yer alan Hakan Eratik Huzur Sokağı ve Filinta dizileri ile dizi serüvenine devam etmiştir.

Son olarak 2015 yılı Kara Kutu dizisinde Hasan karakteri olarak izlediğimiz Hakan Eratik, Olağan Şüpheliler oyuncu kadrosuna girerek uzun sayılabilecek bir aradan sonra tekrar kamera önüne geçmeye hazırlanıyor.

Exxen yapımı Olağan Şüpheliler dizi oyuncuları isimlerinin açıklandığı kadarıyla şimdilik bu kadar. Yeni oyuncuların isimler açıklandıkça listemiz güncellenecektir. Olağan Şüpheliler oyuncu kadrosu ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Görüşlerinizi yorum olarak bırakmayı unutmayın…

Olağan Şüpheliler Oyuncuları
Olağan Şüpheliler Oyuncuları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz