Ana Sayfa Akrep Akrep Fikret Kimdir? Akrep Dizisi Fikret (Bekir Aksoy) Kim? Kaç Yaşında?

Akrep Fikret Kimdir? Akrep Dizisi Fikret (Bekir Aksoy) Kim? Kaç Yaşında?

Akrep dizisi Fikret kim

Bu yazımız Akrep dizisi Fikret karakteri ile ilgili olacak. Star TV’nin 2021 yılı için düşündüğü yeni dizisi Akrep, ekranlara iddialı bir giriş yaptı. Akrep dizisinde dikkat çeken karakterlerden biri de Fikret karakteri. Dizinin fanları Akrep dizisi Fikret kimdir sorusuna cevap arıyor.

Biz de bu sayfamızda Akrep Fikret karakteri hakkında bilgiler alacağız. Karaktere hayat veren oyuncu kim? Kaç yaşında? Boyu, kilosu, burcu, sevgilisi ya da eşi var mı? Daha önce oynadığı diziler hangileri?

Dizide nasıl bir karakter olduğunu, neleri etkilediğiyle ilgili çeşitli ipuçları da görebilirsiniz.

Ayrıca Fikret karakterini oynayan oyuncunun kim olduğunu bir kez daha hatırlayacağız. Daha önce hangi dizi ve filmlerde yer aldığını, özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri de bu yazımızda bulabileceksiniz.

Kısacası Akrep dizisinin antipatik karakteri Fikret’e daha yakından bakacağız.

Akrep Dizisi Fikret Kimdir?

Demet Akbağ’ın başrolünde oynadığı Akrep dizisi daha ilk bölümleriyle izleyiciden tam not aldı. Gerek konusu gerekse de kadrosuyla dikkat çeken dizi reyting yarışında rakiplerini epey zorlayacağa benziyor. Aşk, dram ve entrika dolu dizi her cuma akşamları Star TV’de yayınlanıyor.

Dizide her karakterin kendisine has bir hikayesi, geçmişi ve sırları bulunuyor. Akrep’in en ilgi çekici karakterlerinden biri ise kuşkusuz Fikret karakteri.

Usta oyuncu Bekir Aksoy tarafından canlandırılan Fikret, dizinin olay örgüsünde önemli bir yer tutuyor. Hatta bazı konularda kilit isim olma özelliğini taşıyor.

Fikret, Berna (Başak Daşman) ile evli bir adam olarak karşımıza çıkıyor, fakat aynı zamanda dizinin ana karakterlerinden Ferda (Evrim Alasya) ile yasak bir aşk yaşıyor.

Ferda ile olan ilişkisini sürdürürken aynı zamanda evliliğinden ve evliliğinin verdiği lüks hayatından da men edilmek istemiyor. Bu yüzden kendi iç dünyasında ve hayatında büyük çelişkiler yaşıyor.

Fikret yaptıklarıyla daha ilk bölümlerden seyircinin antipatisini kazandı bile. Özellikle kadın izleyicilerden büyük tepki topladı.

Evliliği ve ailesinden yana mı yoksa sevdiği kadından yana mı tavır alacağı özellikle merak ediliyor. İleriki bölümlerdeki yapacakları da izleyicilerin takibi altında.

Bekir Aksoy harika oyunculuğu ile Akrep Fikret karakteri için tam biçilmiş kaftan olarak görülüyor.

Fikret’in ilerleyen bölümlerde çok fazla tepki alacağı şimdiden herkesin malumu. Genelde Fikret gibi karakterler özellikle kadın izleyiciler tarafından pek sevilmiyor.

Ferda ile olan ilişkisi ve ailesini aynı anda korumaya çalışması Fikret’in ne yardan ne de serden vazgeçebilen bir karakter olduğunu gösteriyor. Yapacağı seçimlerse merakla bekleniyor.

Akrep Dizisi Fikret Gerçek Adı, Kaç Yaşında?

Akrep dizisi Fikret kimdir? Karakter hakkında kısa bilgiler aldık. Gelelim karaktere hayat veren aktör kimdir? Akrep Fikret’in gerçek adı nedir? Kaç yaşında? Boyu, kilosu gibi merak edilen sorularının cevaplarına…

Dizideki Fikret rolünü oynayan oyuncunun adı tecrübeli oyuncu Bekir Aksoy’dur. Kendisini uzun yıllardan beri ekranlarda çeşitli yapımlarda görüyoruz.

Bekir Aksoy, 18 Mart 1969 Ankara doğumludur. Şu anda 52 yaşında olmasına rağmen yaşını göstermeyen tecrübeli oyuncu 1992’de Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nı bitirdi.

İlk rol aldığı tiyatro oyunlarından biri Damdaki Kemancı olmuştur. Yıllar içerisinde yetenekli oyuncu birçok tiyatro, sinema filmi ve televizyon dizilerinde de rol almaya devam etti.

Akrep Fikret Bekir Aksoy Eşi ile
Akrep Fikret Bekir Aksoy Eşi ile

Bekir Aksoy Dizileri

1993 yılında TRT’de yayınlanan Yaz Evi dizisiyle dizi hayatına atıldı. Çiçek Taksi, Doktorlar, Böyle Mi Olacaktı, Türk Malı ve Yahşi Cazibe dizileri, Bekir Aksoy’un rol aldığı diğer reyting rekortmeni diziler arasında yer alıyor.

Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi, Abdülhamit Düşerken, Bir Demet Yerli Film adlı yapımlar da sanatçının rol aldığı filmler arasında yer almaktadır.

Akrep dizisindeki Fikret rolü ile ekranlarda tekrar görme fırsatı yakaladığımız Bekir Aksoy rolünün hakkını tam anlamıyla veriyor. Dizide nereye evrilecek? Hep birlikte göreceğiz.

Bekir Aksoy (Akrep Fikret) Eşi Kim?

Yıllardır özel hayatını kameralar arkasında yaşamayı tercih eden Bekir Aksoy’un evli olup olmadığı hep merak edilmiştir. Yakışıklı oyuncu özel hayatı ile gündeme gelmekten kaçınmıştır.

Diziyi takip edenlerin bildiği gibi Akrep dizisindeki eşi Başak Daşman’ın canlandırdığı Berna’dır.

Bekir Aksoy, özel hayatında ise 2 evlilik yapmıştır. İlk eşi Seda Çavuşoğlu ile 2013 yılında evlenmiş, 2019 yılında da boşanmıştır.

İkinci evliliğini 2019 yılında kendisi gibi oyuncu Nazife Oğlakçıoğlu ile yapmıştır. Oyuncunun ilk evliliğinden 1, ikinci evliliğinden de 1 çocuğu bulunuyor.

Bekir Aksoy (Akrep Fikret) Künye
Gerçek Adı Bekir Sıtkı Aksoy
Kaç Yaşında 52 Yaş – 18.03.1969 Doğumlu
Boyu 187 cm
Kilosu 80
Burcu Balık
Nereli Ankara
Eşi Seda Çavuşoğlu (2013-2017)

Nazife Oğlakçıoğlu (2019’dan beri evli)

Akrep Fikret kimdir kaç yaşında
Akrep Fikret kimdir kaç yaşında

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz