Ana Sayfa Diziler Sadakatsiz Dizisi Derin Kimdir? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi

Sadakatsiz Dizisi Derin Kimdir? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi

Melis Sezen Sadakatsiz Derin Kimdir

Sadakatsiz dizisi Derin kimdir sorusunu merak edenler için bu yazımızda Sadakatsiz Derin karakterini yakından tanıyacağız. Ayrıca Sadakatsiz Derin gerçek adı ne?

Daha önce oynadığı diziler, Sadakatsiz dizisi Derin kaç yaşında? Boyu, kilosu, burcu ne? Sevgilisi var mı? Ve Sadakatsiz Derin karakteri ve Derin’i oynayan oyuncu ile ilgili daha fazla bilgi bu yazımızda olacak.

Kanal D’nin Ekim ayında başlayan Sadakatsiz dizisi yayınlandığı günden itibaren tartışma konusu olmaya devam ediyor. Asya’nın mücadelesi izleyicilerin desteğini alırken, Volkan ve Derin’e karşı bir “nefret” oluşuyor.

Sadakatsiz dizisi, Med Yapım ve Mednova prodüksiyon tarafından yapılmaktadır. Dizide Asya Arslan karakteri ile Cansu Dere, Volkan Arslan karakteri ile de Caner Cindoruk başrolü paylaşırken, izleyenler arasındaki en büyük merak konusu Derin karakterinin kim olduğudur.

Çünkü Caner Cindoruk’un canlandırdığı Volkan karakteri, Cansu Dere’nin canlandırdığı Asya karakteriyle evlidir. Buna rağmen genç bir kadınla (Derin Güçlü) aşk yaşamaya başlamıştır. Asya burada seçimler yapmak zorunda kalacaktır.

Sadakatsiz Dizisi Derin Kimdir?

Eski Belediye Başkanı babası tarafından prensesler gibi büyütülen Derin karakteri henüz 24 yaşındadır. Tekirdağ doğumludur. Tam adı Derin Güçlü’dür.

Derin’in babası belediye başkanlığından sonra iş hayatında yükselmeye devam etmiş ve çevresi tarafından tanınan güçlü bir karaktere dönüşmüştür. Soyadının tam karşılığı olan baskın bir karakterdir.

Derin, yurtdışında moda tasarımı okuduktan sonra memleketi Tekirdağ’a dönmüştür. Sürekli değişken ruh haline sahip Derin karakteri, bazen çok mutluyken bazen de tam tersi bir şekilde mutsuzluk yaşamaktadır.

Evin tek kızı olduğu için anne ve babası üzerine çok titremiştir. Bu ilgi ve alaka Derin’i rahatsız edecek seviyelere gelmiş, kendini kapanda gibi hissetmektedir.

Erkek kardeşi daha özgür bir hayat sürerken, Derin kendini çok rahat hissetmemektedir. Ailesinin ilgisine rağmen çok sıkı bağları olmayan Derin, aslında hayatta sadece ailesine güvenmektedir.

Kendisine ait bir atölyede yaptığı tasarımların fotoğrafını sosyal medyada yayınlamaktadır. Sosyal medya üzerinden tasarımlarını satan Derin, bunu para kazanmak için değil sadece hobi olarak yapmaktadır.

Babasının çok parası olması ve işe ihtiyacı olmamasına rağmen tasarım onun hayatı için değerlidir. Enerjisi yüksek bir karakter olan Derin, sözünü sakınmayan bir yapıya sahiptir. Eğlenmeye ve eğlence hayatına düşkün olmasıyla biliniyor. Samimi ve içten davranışlarıyla insanları etkiliyor.

Evli ve çocuklu Volkan ile yaşadığı yasak aşk Derin’in hayatını da etkiler. Üstüne bir de Volkan’dan hamile kalması geri dönülmez olayların başlamasına yol açar.

Sadakatsiz dizisinde Asya, Volkan ve Derin üçlüsünün merkezinde geçen olayların şiddeti her geçen gün artmaktadır.

Sadakatsiz Derin Gerçek Adı Ne?

Sadakatsiz dizisi Derin kimdir
Sadakatsiz dizisi Derin kimdir

Sadakatsiz dizisinde Derin karakteri genç ve güzel oyuncu Melis Sezen tarafından canlandırmaktadır. 2 Ocak 1997 yılında İstanbul’da doğan Sezen, şu anda 24 yaşındadır. Sadakatsiz Derin olarak tanıdığımız Melis Sezen’in boyu; 172 cm, kilosu ise 55 kilodur. Güzel oyuncu oğlak burcudur.

Baba tarafı Makedonya, anne tarafı Selaniklidir. Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü mezunudur.

Oyuncu olmasında annesinin katkısını verdiği birçok röportajda dile getiren Melis Sezen ailesine düşkünlüğü ile biliniyor.

Oyuncu olmak isteyen Sezen’in ilk dizisi Hayat Bazen Tatlıdır adlı yapımdır. Yıldızının parlayacağı Siyah İnci dizisinde Tolgahan Sayışman, Berk Hakman ve Hande Erçel’le birlikte görev almıştır. Siyah İnci dizisinde Ebru karakterini oynayan Melis Sezen, dizinin en sevilen karakterlerinden biri olmuştur.

Melis Sezen ilk dizisi Hayat Bazen Tatlıdır dışında rol aldığı diğer dizilerde başrol oyuncusu olmuştur.

Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen’in oynadığı diziler sırasıyla şunlardır:

Melis Sezen Dizileri

  • Leke (Yasemin)
  • Sevgili Geçmiş (Deren)
  • Ya İstiklal Ya Ölüm (Nazan)

Sinematografisine Dünya Hali ile başlayan Melis Sezen, daha sonra yine bağımsız yapım olan Tilki Yuvası’nda oynadı.

Tüm Türkiye’yi yasa boğan, Türkiye’nin en ünlü jokeylerinden rekortmen Halis Karataş’ın gerçek hayat hikayesinin anlatıldığı Bizim İçin Şampiyon filminde yıldızı parladı. Bold Pilot ve Halis Karataş’ın anlatıldığı filmde Esra karakterini canlandırdı.

Sonrasında Dünya Hali, Mucize 2: Aşk ve Kovala filmlerinde de rol alan Sezen, kendini geliştirmeye devam ediyor.

Melis Sezen Dünya’nın film ve oyuncu veritabanı olarak bilinen IMDB’de Starmetre listesine girmiştir. İlk 100 arasında yer alan Sezen’i Ya İstiklal Ya Ölüm dizisi yukarıya taşımıştır.

Melis Sezen (Sadakatsiz Derin) Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncu Melis Sezen yani Sadakatsiz Derin sevgilisi var mı? Magazin severler tarafından en çok merak edilen sorudur. Bir süre önce şarkıcı Murat Dalkılıç ile sevgili oldukları yönünde haberler çıkan Melis Sezen yaptığı açıklama ile iddiaları yasaklamıştı.

Hayatında kimsenin olmadığını açıklayan Sadakatsiz Derin Melis Sezen’in şu anda sevgilisi yok.

Sadakatsiz Derin (Melis Sezen) Künye

Sadakatsiz Derin Gerçek Adı Melis Sezen
Kaç Yaşında 24 yaş, 02.01.1997
Boyu 172 cm
Kilosu 55 kg
Burcu Oğlak
Nereli Baba Makedonya, Annesi Selanik göçmeni
Sevgilisi Yok
sadakatsiz derin sevgilisi
sadakatsiz derin sevgilisi

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz