Ana Sayfa Akrep Akrep Dizisi Merve Kimdir? Akrep Merve Karakteri İncelemesi

Akrep Dizisi Merve Kimdir? Akrep Merve Karakteri İncelemesi

Akrep-Merve-Muge-Su-Sahin-kimdir

Bu yazımızda Akrep dizisi Merve kimdir sorusuna cevap arayacağız. Akrep Merve karakteri ile ilgili bilgiler alacağız. Akrep dizisinde Merve karakterini ve canlandıran oyuncuyu yakından tanıyacağız.

Star TV’nin Akrep dizisi televizyona çok hızlı bir giriş yaptı. Usta oyuncu Demet Akbağ’ın başrolünde yer aldığı dizi şimdiden kendisine ait bir seyirci kitlesi edindi bile. Biz de Akrep dizisinin karakterlerine yakından bakmaya devam ediyoruz.

 

Akrep Dizisi Merve Kimdir?

Akrep dizisinin başarılı bir dizi olmasının ardındaki önemli sebeplerden biri oyuncu seçimleri gibi duruyor. Karakterler arası ilişkiler, yalanlar ve çatışmaların yanında oyunculuklar da dizinin takip edilen bir dizi olmasında etkiliymiş gibi duruyor.

Sadece Demet Akbağ’ın Perihan karakteri değil diğer karakterler de büyük ilgi görüyor. Bu karakterlerin başında da genç ve güzel oyuncu Müge Su Şahin’in canlandırdığı Merve karakteri geliyor.

 

Merve, hak ettiği aşkı arayan ve bunu yaşamak için elinden geleni yapan genç bir kız olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin başrol karakterlerinden Ferda’nın (Evrim Alasya) kızı, Perihan Emgen’in (Demet Akbağ) torunudur.

 

Güzelliğiyle dikkat çeken Merve, hırslı ve istediğini elde edebilmek için her şeyi yapabilecek gözü kara bir kız. Narin ve güzel görüntüsünün altında aslında mücadeleci bir kişiliğe sahip. Aras‘a karşı karşılıksız duygular besliyor.

Merve ne istediğinin ve ne arzuladığının farkında. İzleyiciler de bunu net olarak görüyor. En çok merak edilen nokta ise Merve’nin arzularını gerçekleştirmek uğruna ne kadar ileri gidebileceği ve neleri göze alabileceği.

Hareketleriyle gelecek bölümlerde izleyicinin hem sevgisini hem de nefretini kazanma ihtimali var.

 

Akrep Merve Gerçekte Kim?

Akrep Dizisi Merve Karakteri
Akrep Dizisi Merve Karakteri

Akrep dizisinde Merve karakterini genç, güzel ve yetenekli oyuncu Müge Su Şahin canlandırıyor. Sadece yüz güzelliği ile değil muhteşem fiziğiyle de dikkat çeken oyuncu hem erkek hem de kadın hayranları tarafından ilgiyle takip ediliyor. Oynadığı dizilerle sosyal medyadaki takipçi ve hayran sayısını da epey arttırmış durumda.

 

Müge Su Şahin, 12 Haziran 2001 Ankara doğumlu, 20 yaşında. Boyu 173 cm, kilosu ise 60 kg. Kariyerinin daha henüz başında olan güzel bir oyuncu Akrep Merve karakteri ile ikinci projesine imza atmış durumda.

 

Performance School Beştepe Okulları mezunu Müge Su Şahin 1.73 boyunda ve 60 kilo. Tam bir ikizler burcu kadını.

Akrep dizisi Merve karakteri Müge Su Şahin’in rol aldığı henüz ikinci yapım olduğunu söylemiştik. Daha önce Fox TV’de yayınlanan Bizim Hikâye dizisinde Muazzez diğer adıyla Muzo rolünde yer almıştı.

 

Bizim Hikaye dizisindeki performansıyla dikkat çekmişti. O’nun bu performansı Akrep Merve için ilk tercih edilen isim olmasına yol açmış gibi görünüyor.

Tıpkı ilk dizisinde olduğu gibi Akrep dizisinde de usta oyuncularla çalışıyor ve bu da kendisinin gelişimine büyük fayda sağlıyor. Geleceği hayli parlak bir oyuncu dememiz yanlış olmaz.

 

Magazin severler için Akrep Merve sevgilisi var mı? sorusunu çok araştırdık. Ancak yaptığımız araştırmalar sonucu Akrep Merve’nin yani Müge Su Şahin’in sevgilisi olup olmadığı hakkında yeterli bir bilgiye ulaşamadık.

Güzel oyuncuyu yakından takip etmek isterseniz Müge Su Şahin yani Akrep dizisi Merve İnstagram adresine buradan bakabilirsiniz.

 

Akrep Dizi Merve (Müge Su Şahin) Künye

 

Akrep Merve Kim? Gerçek Adı Müge Su Şahin
Kaç Yaşında? 20 Yaş – 12 Haziran 2001
Boyu 173 cm
Kilo 60
Burcu İkizler
Oynadığı Diziler Bizim Hikaye – Muazzez (Muzo)
Sevgilisi Bilinmiyor
Müge Su Şahin Akrep Merve Karakteri
Müge Su Şahin Akrep Merve Karakteri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz