Ana Sayfa Akrep Akrep Dizisi Aras Kimdir? Yusuf Çim (Akrep Aras) Kim? Nereli?

Akrep Dizisi Aras Kimdir? Yusuf Çim (Akrep Aras) Kim? Nereli?

Akrep Aras Yusuf Çim Kimdir
Akrep Aras Yusuf Çim Kimdir

Star TV’nin iddialı yeni dizisi Akrep, 11 Aralık’ta seyirci karşısına çıktı. Dizinin dikkat çeken karakterlerinden biri de Aras karakteri. Diziyi takibe alan izleyiciler şimdiden Akrep Aras kimdir? Akrep dizisinde Aras’ı oynayan oyuncu kim? Akrep dizisi Aras nasıl bir karakter? Sorularını sormaya başladı.

Bu yazımızda bütün bu soruların cevaplarını bulabilirsiniz. İşte Akrep Aras karakteri ve canlandıran oyuncu Yusuf Çim hakkında detaylı bilgiler;

Akrep Aras Kimdir? 

Akrep Aras, dizinin ana karakterlerinden biri olup iki kadının arasında çıkan çatışmanın arasında sıkışıp kalan bir karaktere sahiptir.

Ferda’nın (Evrim Alasya) kardeşidir. Kız kardeşi ve yaptığı hatalar arasında sıkışıp kalmıştır. Dizide yaşanan çekişmede kimin tarafında yer alacağı şimdiden merak konusudur.

Ayrıca kız kardeşinin çeşitli duyguları ile baskılanırken karışık seçimlerin içerisine giriş yapmıştır.

Dizinin ilerleyen bölümlerinde karakterlerin kişilikleri daha da netleşecek ve Aras karakterinin seçimlerini daha iyi göreceğiz.

 

Akrep Dizisi Aras Gerçek Adı:

 

Akrep Dizisi Aras
Akrep Dizisi Aras

Akrep dizisinde karşımıza çıkan Aras rolünü canlandıran oyuncunun adı Yusuf Çim

Yusuf Çim Hayatı (Akrep Dizisi Aras)

26 Eylül 1991’de İstanbul Fatih’te gözlerini dünyaya açtı. Yusuf Çim nereli sorusuna cevap vermemiz gerekirse, kendisi aslen Giresun Alucralı.

Beyoğlu Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Teknolojisi bölümünü bitirmiştir. Oyunculuk kariyerine Akademi 35.5 Sanat Evi’nde eğitim alarak başlamış oldu.

Üniversitede ise Radyo ve Televizyonculuk okudu. Kariyerine 2009 yılında modellik yaparak ilk adımlarını atmış oldu. Yusuf Çim 2011’de katılmış olduğu bir modellik yarışmasında ikinciliği üstlenerek kendini tanıtmaya yavaş yavaş başladı.

2009’dan buyana birçok dergi ve katalog içerisinde kendini gösterdi. Ayrıca ünlü markaların reklam yüzlerinden olmuştur. Tabiri caizse Yusuf Çim’in on parmağında on marifet vardır.

Sadece modellik ve oyunculuk sektöründe bulunmayan Yusuf Çim, 2013 yılında müzik alanında da çeşitli adımlar atmıştır. İlk albümü “Olsun Bi Kere” olan Yusuf Çim farklı birçok şarkı da çıkarmıştır. Söylediği şarkılardan bazıları;

 

 • Sen Sevda Mısın?
 • Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle
 • Olsun Bi kere
 • İstersen

Akrep’in Aras’ı Yusuf Çim’in seslendirdiği “Olsun Bi Kere” isimli şarkıyı aşağıda bulabilirsiniz. Bakalım yakışıklı oyuncunun müzik performansını nasıl bulacaksınız?

 

Yusuf Çim Oynadığı Diziler

Dedik ya Akrep Aras (Yusuf Çim) on parmağında on marifet olan bir kişi. Şimdi de oynamış olduğu dizileri inceleyelim…

 

Yusuf Çim Dizileri:

 • Servet
 • Piramit
 • Çilek Kokusu
 • Hanım Köylü
 • İçimdeki Fırtına
 • Ezra
 • Seven Ne Yapmaz
 • Akrep – Star TV

Dizilerinde oynamış olan Akrep Dizisi Aras (Yusuf Çim) hakkında diğer kişisel özelliklere de yazımızda yer vermemiz gerekirse bizleri bu bilgiler karşılıyor:

 

Yusuf Çim (Akrep Aras) Künye

 

Akrep Dizisi Aras Kimdir Gerçek adı Yusuf Çim
Kaç Yaşında 30 Yaş – 26 Eylül 1991 Doğumlu
Kilosu 79 kg
Boyu 1.88
Nereli Giresun Alucralı
Burcu Terazi

Akrep Aras Sevgilisi Var Mı?

Şüphesiz genç kızların en çok merak ettiği sorulardan biri Akrep Aras’ın sevgilisinin olup olmadığı. Bu sorunun cevabı kızların hoşuna gitmeyecek. Akrep Dizisi Aras’ın (Yusuf Çim) sevgilisi kendisi gibi oyunculuk yapan Özge Özkaplan

 

Yusuf Çim sevgilisi Özge Özkaplan ile
Yusuf Çim sevgilisi Özge Özkaplan ile

Dizinin oyuncu kadrosuna buradan bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz