Ana Sayfa Baraj Baraj Nazım Kimdir? Feyyaz Duman Yaşı, Boyu

Baraj Nazım Kimdir? Feyyaz Duman Yaşı, Boyu

Başarılı oyuncu Baraj dizisinde Nazım kimdir ve canlandıran Feyyaz Duman eşi, boyudizilerinereli ve yaşı gibi bilgiler.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Baraj Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Baraj dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Baraj Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Baraj Nazım Kimdir?

Canlandıran:Feyyaz Duman
Yaşı:14 Haziran 1982
Nereli:Mardin
Kilosu:65 kg
Boyu:1.75 m
Sevgilisi, EşiZozan Şimşek

Nazım oldukça içine kapanık ve dış görünüşü olarak sert ve öfkeli görünse de özünde çok duygusal biridir.

Bir baraj inşaatında ustabaşı olarak görev yapar. Geçmişte yaşadığı bir kaza sebebi ile yüzüne birçok dikiş atılmış.

Yüzündeki yara sebebi ile kadınların ondan hoşlanmayacağını düşünen Nazım giderek bir yanlızlığın içine düşmektedir. Bu sıralarda sosyal medyada Nehir ile yazışmaktadır. Zamanla Nehir’den hoşlanan Nazım, Nehir’in tüm ısrarlarına rağmen yüzünü göstermez.

Çalıştığı yeri öğrenen Nehir ise sürpriz yapmak için inşaata gelir. Ne yapacağını bilemeyen Nazım ise çalıştığı şirkette patronun oğlu Tarık’ı öne sürer. Nehir ile Tarık’ın tanışmasına sebep olur. Elbette Tarık’ı Nazım sanan Nehir hem konuşmalardan hoşlanmıştı hem de Tarık’ın yakışıklı halini görünce aşık olur.

Feyyaz Duman kimdir?

14 Haziran 1982 Mardin doğumludur. Eğitimlerinin üniversiteye kadar olan tamamını İstanbul’da almıştı. İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Halk Dansları Bölümü’nü başarı ile bitirmiştir.

Başlarda oyunculuk okumak istemişti ancak kazanamamıştır. Askerlik kağıdı da gelince mecburen puanının yettiği İTÜ’ye girmiştir.

16 yaşından beri tiyatro ve oyunculuk ile uğraşmaktadır. Oyunculuk eğitimi almak için New York’a gitti. Burada yüksek lisans yaptı. 5 yıl New York’ta çeşitli oyunculuk dersleri ile kendini geliştirdi.

Amerika macerası oldukça zor geçmiştir. Hem dil bilmiyor hem de maddi anlamda zor durumdadır. Bu sebeple hem fabrikada çalışmış hem okula devam etmiş bir yandan da oyunculuk dersleri almıştır.

6 yaşında Mardin’den İstanbul’a geldiğinde Türkçe dahi konuşmakta güçlük çekerken şimdilerde diksiyonu oldukça düzgün ve müthiş oyunculuk yetenekleri ile karşımızda.

Birçok tiyatro oyununda yer almıştır. İlk profesyonel oyunculuk tecrübesini 2001 yılında Fotoğraf isimli filmde elde etmiştir. Sonrasında Yabancı filmlerde oynamıştır.

2016 yılında İçerde dizisinde yer almıştır. Türkiye’de genel anlamı ile 2017 yılında Bırakma Beni filminde Adil karakterini oynaması ile projelerde yer almaya başlamıştır.

Özellikle Kadın dizisinde 81 bölüm boyunca Arif karakterini oynaması ile çok beğenilmiştir.

Son zamanlarda Baraj dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Nazım isimli bir öğretmen karaktere hayat vermektedir.

Feyyaz Duman Dizileri

  • Baraj
  • Kadın
  • İçerde

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz