Ana Sayfa Gönül Dağı Gönül Dağı Gülsüm Kimdir? Ulviye Karaca Yaşı, Boyu

Gönül Dağı Gülsüm Kimdir? Ulviye Karaca Yaşı, Boyu

Başarılı oyuncu Gönül Dağı dizisinde Gülsüm kimdir ve canlandıran Ulviye Karaca eşi, boyudizilerinereli ve yaşı gibi bilgiler.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Gönül Dağı Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Gönül Dağı dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Gönül Dağı Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Gönül Dağı Gülsüm Kimdir?

Canlandıran:Ulviye Karaca
Yaşı:1 Mart 1968
Nereli:Ankara
Kilosu:65 kg
Boyu:1.67 m
Sevgilisi, Eşi

Öğretmen karakteri olarak gelmekte. Dilek’in annesi olacak. Gelmesi ile birçok konu birbirine karışacak. Karakterin kendisi hakkındaki bilgiler şu anda oldukça azdır. Yakın zamanda dizide görmemiz ile kendisi hakkında fikir sahibi olup derhal bu paragrafı güncel hale getireceğiz.

Bu sırada Öğretmen Gülsüm karakterine oyunculuğu ile hayat veren değerli Ulviye Karaca hakkında bilgi edinebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Ulviye Karaca kimdir?

1 Mart 1968 Ankara doğumludur. Eğitimini Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü bitirerek elde etmiştir. Yıllar boyunca birçok tiyatro oyununda yer almış oldukça tecrübeli bir oyuncudur.

Devlet Tiyatrosu’nda görev yapmaktadır. Yalnızca oynamakla kalmayıp birçok oyunu yazıp yönetmiştir.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini 2008 yılında Süper Babanne dizisinde Asuman karakterine hayat vererek elde etmiştir.

Sonrasında Beni Affet dizisinde 1397 bölüm Zühre Kozan karakterini oynayarak ekranlardaki yerini almıştı.

Gençliğim Eyvah dizisinde Nuriye olarak 17 bölüm izleme fırsatı elde etmiştik. Değerli oyuncu 2021 yılında çıkacak olan Afife filminde Metihye karakterine hayat verecek.

Son zamanlarda Gönül Dağı dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Gülsüm isimli bir öğretmen karaktere hayat vermektedir.

Ulviye Karaca Dizileri

  • Gönül Dağı
  • Gençliğim Eyvah
  • Beni Affet
  • Süper Babanne

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz