Ana Sayfa Gönül Dağı Gönül Dağı Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Gönül Dağı Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Gönül Dağı dizisinin yönetmeni, yapımcısı ve senaristi açıklandı! Gönül Dağı gümbür gümbür yönetim kadrosu ile karşımıza çıkıyor.

TRT 1 ekranlarının Cumartesi akşamları izleyici karşısına çıkardığı beğenilen Gönül Dağı dizisi ile devam ediyoruz.

Oyuncu kadrosunun güzelliği gözler önünde ama bir de arkaplanda çalışanların kimler olduğunu görmek isteyen dostlarımıza özet bilgiler hazırladık.

Gönül Dağı Yönetmeni

Yönetmen koltuğuna oturan isim Yahya Samancı oldu. 2007 yılında yayınlanan Çılgın Dersane filminde yardımcı yönetmen olarak yer almıştı.

Sonraki projelerinde başarılı bir yönetmen olarak karşımıza çıkıyor. Yer aldığı projelere birlikte bakalım.

6 Mantı, Yeşil Deniz, Lise Devriyesi, Klavye Delikanlıları ve Kalk Gidelim dizilerinde yönetmenlik yaptı. Görüldüğü üzere film projesinden sonra yer aldığı tüm projeler dizi olmuştur.

Dizi yönetmenliği konusunda kendini geliştirmiş başarılı bir yönetmendir.

Gönül Dağı Yapımcısı

Yapımcı şirket Köprü Film olarak karşımızda. Geçtiğimiz günlerde haberini verdiğimiz gibi. Bu arada Köprü Film’in yer aldığı projeleri söylemeden geçmeyelim.

Ege’nin Hamsisi dizisi ile hatırlayabiliriz. TRT 1 ekranları için 2018 yılında bu dizi ile ekranlara çıkmıştır.

Şimdiki proje ise Gönül Dağı oldu. Bu diziyi de başarılı şekilde sunacaklarını düşünmekteyiz.

Yapımcı ismine baktığımızda Ferhat Eşsiz bizleri karşılıyor. Kendisi daha önce 7 projede yapımcı olarak yer aldı. Bunlardan bazılarını örnek olarak verelim.

Umut Apartmanı, Tabula Rosa, ve Ege’nin Hamsisi gibi projeler bulunmakta.

Gönül Dağı Senaristi

Senarist ismi açık ve net şekilde sunulmadı. Bu sebeple halen daha isim beklemekteyiz. Ancak şunu söylemekte fayda var:

Bozkırın Kalemi” diye nam salmış Mustafa Çifçi‘ye ait öykülerden esinlenerek senaryolaştırılmıştır. Ortaya güzel bir hikaye çıkacağını düşünüyoruz.

Gönül Dağı dizisi hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Gerçekten de oyuncu ve yönetim kadrosu alanında oldukça başarılı görünmüyorlar mı?

Bu arada Gönül Dağı dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Gönül Dağı Tam Oyuncu Listesi

13 YORUMLAR

  1. Sizlere teşekkür ediyorum.on numara bir dizi yapmışsınız.benim düşüncem,hepimizin hayatında olanları ekrana sunmuşsunuz tekrar bütün ekibe teşekkür ediyorum.

  2. gerçekten böyle filmleri özlemişiz, mahsumiyeti,sevgiyi.şevkati ,merhameti. özlemişiz tertemiz sevgiler ne güzel işlenmiş yapımcı ,yönetmen ve senarist oyuncular mükemmel ,arada şiirler söylenen sözlerde harika şu an izlediğim tek dizi diyebilirim .,gerisi hep entirika, yalan dolan ,gönül dağı gerçekten harika bir dizi emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

  3. Antidizici olan beni Cumartesi akşamlarına gündüzden kilitleyebilme basarisi yakalamış şimdilik tek diziii😂😂😂Başta bu duruma pandemi yasakları ve yaşımin Kemal’e ermesi ile ilgili bir ilişki kursam da bunun böyle olmadığı kesin…lesiyorrr gitgideee😂😂çünkü bundan on yıl önce de olsa böylesi bir Güzelliği kacirmazdim bunu bilir bunu söylerim…nerden mi biliyorum İkinci Baharr dan nerden mi biliyorumm Ekmek teknesi den …eeee yaşım çıksa da ortaya Gönül Dağı kısaca Neşet Ertaş Cengiz Özkan ve bir çok unuttuğumuz zan ettigimiz ancak ruhumuza işlemiş Değerlerimizi gunyizume taşıdığı için kocaman bir Ödülü Hak ediyor…O da Gonül Dagimizda n bin selam ol💜

    • Aaaa bı deeee dizideki Narçiçeği ve Turkuaz ın herbirr karede kullanılmasının gizemii ne acepp😁kimin tutkusu yada neye istinaden💜

  4. Harika bir dizi . Sanki benim şehrim, benim akrabalarım ,benim hikayem.Hüzün ,komedi , sevda, gelenek, kültür hepsi var. Senaryo, oyuncular, yapım cuk diye oturmuş. Sakın bitirmeyin !

  5. Severek izlediğim buram buram Anadolu kokan bir dizi. Her bölümünü sabırsızlıkla bekliyorum. Taner, Veysel ve onların amca oğlu 😉 birbirlerine amca oğlu değilde emmi oğlu diye hitap etseler bence daha doğal olur diye düşünüyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz