Ana Sayfa Kefaret Kefaret Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Kefaret Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Kefaret dizisinin yönetmeni, yapımcısı ve senaristi hakkında birçok kısa bilgi ile karşınızdayız. Kefaret, efsaneye dönüşebilir!

Çok beğenilen oyuncu kadrosunun yanı sıra, diğer ekip arkadaşlarını da yakından tanıyalım.

Kefaret dizisinin yapımcı şirketi 25 Film oldu. Bu şirketi nereden hatırladığımıza bir bakalım. Türk halkının sevdiği projelerden bazıları hakkında bilgi verelim.

Müdür Ne Yaptın? ve Tolgshow programlarını bizlere ulaştıran şirket oldu. Bunun yanında Hadi Be Oğlum filmi ve beIn Connect için Aile Şirketi isimli dizi için çalışmalarda bulundular.

Dizinin yapımcıları Koray Şahin ve Fırat Parlak oldu. Fırat Parlak’ı Tolga Çevik‘in oyuncusu olduğu Komedi Dükkanı, Arkadaşım Hoşgeldin ve Müdür Ne’aptın? projelerinde Tolga Çevik’i yönlendiren yönetmen olarak tanıyoruz.

Aynı zamanda Fırat Parlak, Komedi Dükkanı ve Tolgshow‘un da yapımcısıydı. Bunların dışında Şebeke, Deli Gönül ve Efsane Aile dizilerinde de yapımcı olarak karşımıza çıkmıştı.

Koray Şahin ismini de yine aynı şekilde Fırat Parlak ve 25 Film yapımcı şirketin birçok projesinden hatırlıyoruz. Yapımcıların birbirleri ile uzun süredir ilişki içerisinde olaması bizlere güven vermekte.

Kefaret Yönetmeni

Yönetmen, Mesude Erarslan oldu. Yıllar 2002’yi gösterdiğinde Asmalı Konak dizisinde yardımcı yönetmen olarak çalışmaktaydı. Ardından birçok değerli projede yönetmen olarak görev aldı.

Bu projelere birkaç örnek vermek gerekirse: Yaprak Dökümü dizisinde 174 bölüm boyunca yönetmendi. İntikam ve Bana Sevmeyi Anlat dizilerinde başarı ile yönetmenlik yeteneklerini sergiledi.

Kefaret Senaristi

Karşımıza çıkan isim Mahinur Ergün oldu. 1988 ve 2003 yılları arasında yönetmenliğini yaptığı birçok proje olmuştur. Yine aynı yıllar itibari ile başlayan senaristlik hayatı günümüze değin devam etmiştir.

Yazarı olduğu dizilere birkaç örnek vermeli: Sevgili Dünürüm, Al Yazmalım, Merhamet, Hayat Şarkısı ve Hayat Sırları dizilerini söyleyebiliriz. Elbette kendisi tecrübeli bir yazar olarak karşımızda. Yer aldığı tüm projeleri burada sizlere sıralamakla bitiremeyiz.

Efsane kadrosu ve oldukça tecrübeli yönetim kadrosu ile ortaya kötü bir şeyin çıkması olasılığı oldukça düşüktür. Görünen o ki karşımıza oldukça güzel bir proje çıkacak.

Kefaret dizisi hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Gerçekten de oyuncu ve yönetim kadrosu alanında oldukça başarılı görünmüyorlar mı?

Bu arada Kefaret dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Kefaret Tam Oyuncu Listesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz