Ana Sayfa Akrep Akrep Dizisi Hacer Kimdir? Nasıl Bir Karakter? Akrep Hacer’i Kim Oynuyor?

Akrep Dizisi Hacer Kimdir? Nasıl Bir Karakter? Akrep Hacer’i Kim Oynuyor?

Akrep Hacer kimdir

Ekranların yeni dizilerinden Akrep dizisini daha yakından incelemeye devam ediyoruz. Bu yazımızda Akrep dizisi Hacer kimdir? Bu soruya yanıt arıyoruz. Akrep Hacer karakterini inceleyeceğiz. Akrep Hacer kimdir? Nasıl bir karakter? Oynayan oyuncu kim? Detayları ile yazımızın devamında olacak.

Akrep dizisinin ilk bölümü 11 Aralık’ta, ikinci bölümü ise 18 Aralık’ta Star TV’de yayınlandı. Dizi cuma akşamları birçok güçlü rakibi olmasına rağmen daha ilk bölümden dikkat çekmeyi başarabildi. Bunda elbette en büyük pay sahiplerinden biri başroldeki Perihan Emgen karakterini canlandıran usta oyuncu Demet Akbağ.

Canlandırdığı Perihan Emgen karakteriyle bir kez daha oyunculuk dersi verdi. Sadece Demet Akbağ değil, kadrodaki diğer isimler de ilk iki haftada epey iyi işler çıkardı.

Akrep dizisinin oyuncu kadrosu için burayı, dizinin konusu hakkında bilgi almak için bu sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

Genel olarak genç oyunculardan kurulu olan dizinin kadrosunda yetenekli oyuncular yer almakta. Bu da diziyi izlemek için bir başka sebep.

Akrep dizisinin ilginç bir hikayesi var. Bu ilginç hikayeyi izleyiciye en iyi aktarmanın yolu ise iyi oyunculuktan geçiyor.

Akrep Dizisi Hacer Kim?

Dizide Hacer adlı karaktere Demet Gül hayat veriyor. 1982’de Almanya’da dünyaya gelen yetenekli oyuncu gurbetçi bir ailenin çocuğu. Otto- Falckenberg- Schule München Sahne Sanatları Performans bölümünü bitiren Demet Gül, ilk oyunculuk deneyimlerini de Almanya’da gerçekleştirdi. ,

Türkiye’de ise Ulan İstanbul dizisinde canlandırdığı Maşuka karakteri ile dikkatleri üzerine çekti. Arka Sokaklar, Aşk Laftan Anlamaz gibi dizilerde de rol alan Demet Gül 8 Saniye, Küçük Esnaf, Müthiş Bir Film gibi sinema yapımlarında da çeşitli roller canlandırdı.

Her rolüyle yeteneğinin üzerine kattığını gördüğümüz Demet Gül şimdi ise Akrep dizisi Hacer karakteri ile karşımıza çıkıyor ve gayet iyi bir performans sergiliyor. Akrep dizisi Hacer kimdir sorusuna cevap olarak Demet Gül’dür cevabını aldık. Şimdi ise Akrep Hacer karakteri nasıl bir karakterdir buna yakından bakalım…

Akrep Hacer Kimdir? Nasıl Bir Karakter?

Akrep dizisi Hacer Kimdir
Akrep dizisi Hacer Kimdir

Demet Gül’ün Akrep dizisinde canlandırdığı Hacer karakteri uzun süredir Emgen ailesinin hizmetçiliğini yapmaktadır. Artık aileden biri gibi olmuştur. Perihan Hanım’ın da sırdaşlarındandır.

Hacer, Emgen ailesini de kendi ailesi gibi görmektedir. Bu yüzden aileyi etkileyen bir hadise meydana geldiğinde Hacer de bundan derinlemesine etkilenmektedir.

Berna’nın ölümü tüm Emgen ailesini olduğu gibi Hacer’i de sarsar. Fakat Hacer Berna’nın intihar etmediğinden emindir. Berna’yı uzun süre önce terk edilen Ferda öldürmüştür. Hacer ise bundan emin olmasına rağmen elinde herhangi bir kanıt yoktur. Bu yüzden de kendisini çaresiz hissetmektedir.

Hacer bir yandan da Berna’nın ölümüyle darmadağın olan Emgen ailesinin her bireyini kendine getirmek ve evi çekip çevirmek zorundadır. Bir yandan Berna’nın cinayete kurban gittiğini kanıtlamaya çalışıp diğer yandan da Emgenlerin sorunlarıyla ilgilenmek Hacer için büyük bir sınav olacaktır.

Bakalım Hacer Berna’nın cinayete kurban gittiğini kanıtlayıp Emgen ailesini Ferda belasından kurtarabilecek mi? Ailedeki sorunlara nasıl yardımcı olacak? İlerleyen bölümlerde neler yaşanacağını merakla bekliyoruz.

Akrep dizisi Hacer Demet Gül
Akrep dizisi Hacer Demet Gül

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz