Ana Sayfa Diziler Son Yaz Dizisi Konusu » Fox TV Son Yaz Konusu Nedir?

Son Yaz Dizisi Konusu » Fox TV Son Yaz Konusu Nedir?

Son Yaz Konusu

Fox TV’nin yeni dizisi Son Yaz yeni yılda ekranlara bomba gibi bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Tanıtım fragmanları ekranlarda dönmeye başladı. Birçok kişi şimdiden son yaz dizisi konusu nedir? Merak etmeye başladı.

 

Bu yazımızda Fox TV’nin yeni dizisi Son Yaz konusu hakkında bir yazı kaleme alalım dedik. Dizinin konusunu merak edenler için kısa özet bilgi vereceğiz.

1 Ocak cuma akşamı Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Son Yaz, 2021 yılının şimdiden en iddialı yapımlarından biri olacağa benziyor. Usta oyuncu kadrosu ve ilginç konusuyla izleyenleri ekrana kilitleyecek Son Yaz şimdiden merakla beklenen yapımlar arasında.

 

Başrolde Ali Atay’ın Cumhuriyet savcısı Selim Kara’yı oynayacağı dizinin kadrosundaki diğer isimler Emre Karayel, Sinan Tuzcu, Şebnem Dönmez, Arif Pişkin, Sezer Koç, Halil Babür, Yasemin Yazıcı, Erdem Şanlı, Yunus Narin, Ata Nedim Arman, Sarp İkiler ve Cengiz Okuyucu gibi birbirinden ünlü oyunculardan oluşuyor.

Son Yaz dizisinin kadrosu için bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Son Yaz Dizisi Konusu Nedir?

Dizinin konusunu kısaca özetleyecek olursak;

Cumhuriyet Savcısı Selim Kara (Ali Atay) bir organize suç lideri olan Selçuk Taşkın’dan (Arif Pişkin) bir mesaj alır. Selçuk Taşkın tanıklık yaparak tüm çeteyi çökerteceğini fakat sadece bir şartı olduğunu söyler. O da Savcı Selim Kara’nın oğlunu yani Akgün Gökalp Taşkın’ı (Alperen Duymaz) koruma altına almasıdır.

Bir baba olan Selçuk Taşkın oğlu için endişelenmektedir. Selim Kara bunu kabul eder fakat Gökalp asi bir gençtir. Suçla iç içe büyümüş, bu durum da onun kişiliğini olumsuz olarak etkilemiştir. Kimsenin korumasına ihtiyaç duymaz. Aksine bunu bir zayıflık olarak görür. Bu yüzden Selim Kara’nın işi epey zordur.

 

Bu arada Selim Kara’nın özel hayatında da fırtınalar kopmaktadır. Karısı Canan Kara (Funda Eryiğit) kendisinden boşanmak istemektedir. Üstelik savcının canından bile çok sevdiği çocukları da vardır. Selim Kara ne karısından ne de çocuklarından ayrılmak istemez. İşi ve özel hayatı ikisi birden zorlu süreçlerden geçmektedir ve savcı buna bir çare aramaktadır.

 

Selim başka bir çare bulamadığı için Gökalp’i bir an önce ailesinin de yaşadığı adalet çalışanlarının kaldığı ve eşi ve çocuklarının da yaşadığı siteye götürür. Bunu hiç istemese de hem işi hem de ailesi için yapmaya mecburdur.

Savcının sadece eşi ve çocukları değil, yaşadığı sitedeki herkes bu olaya şaşırmış ve beklenmedik bir durum olarak görmüştür.

Selim Kara’nın ani bir şekilde Çeşme’ye, eşi ve çocuklarının yanına dönmesi ve bunu beraberinde Gökalp’i de getirmesi sorunlarını çözmek yerine yeni sorunların ortaya çıkmasına sebep olur.

 

Karısına göre bu yaptığı ailesini bir arada tutmak adına pek de mantıklı bir iş değildir. Fakat, savcının başka bir çaresi yoktur.

 

İşi ve aile hayatı arasında kalan Selim ne yapacaktır? Gökalp’i gerçekten koruyabilecek midir? Bunların hepsini yakında öğreneceğiz. Bakalım Son Yaz Fox TV‘nin yüzünü güldürebilecek mi?

 

Son Yaz Dizisi Konusu
Son Yaz Dizisi Konusu

Son Yaz Tanıtım Fragmanı

 

 

 

2. Fragman

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz