Ana Sayfa Akrep Akrep Duru Kimdir? Akrep Dizisi Duru (Aslı Melisa Uzun) Yaşı, Sevgilisi…

Akrep Duru Kimdir? Akrep Dizisi Duru (Aslı Melisa Uzun) Yaşı, Sevgilisi…

Akrep Duru Kimdir
Akrep Duru Kimdir

Akrep dizisinin karakterine yakından bakmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda Akrep dizisi Duru kimdir? Akrep Duru karakteri ve canlandıran oyuncu ile ilgili bilgiler alacağız. Akrep dizisindeki Duru karakterini yakından tanıyacağız.

 

Star TV Akrep dizisiyle birlikte kış sezonuna iddialı bir giriş yaptı. Akrep dizisi yayınlanmaya başladığı 11 Aralık 2020 tarihi itibariyle kendisine kısa sürede geniş bir izleyici kitlesi kazanmayı başardı.

Parçalanmanın eşiğinde bir ailenin hikayesinin anlatıldığı dizide başrolde usta oyuncu Demet Akbağ Perihan Emgen rolündeki performansıyla büyülüyor. Dizide Demet Akbağ’ın yanında birçok genç ve yetenekli oyuncu da yer almakta.

 

İpek, Merve, Şahin ve Ece gibi karakterleri canlandıran ve çok fazla TV tecrübesi olmayan oyuncular bile gayet iyi performans sergileyerek izleyicilerden tam puan almayı başarıyor.

Bu da dizinin sadece iki bölüm yayınlanmasına rağmen elde ettiği başarıyı açıklar nitelikte. Dizide dikkat çeken karakterlerden birisi de Duru karakteri.

 

Akrep Dizisi Duru Kimdir? Nasıl Bir Karakter?

Duru, yıllar önce anneannesi Perihan Emgen (Demet Akbağ) tarafından terk edilen teyzesi Ferda’nın (Evrim Alasya) hayatlarına bir anda girmesinden belki de en çok etkilenen karakter diyebiliriz.

 

Annesi Berna’nın teyzesi Ferda tarafından öldürüldüğü haberi Duru’yu ve kardeşlerini epey zor bir durumda bıraktı. Kardeşlerin en büyüğü olmanın verdiği sorumluluk çok ağır bir sorumluluk.

Duru’nun şimdi yapması gereken kardeşlerine artık annelik de yapmak. Fakat kendisi aynı zamanda genç bir kadın. Hayatı birçok değişime gebe. Kardeşleriyle ilgilenirken hayatından birçok şeyden feragat etmesi gerektiğinin de farkında. Feragat etmesi gereken şeylerden biri de büyük ihtimalle aşk olabilir.

 

Akrep dizisi Duru karakteri, evli olan komşusu Aras’a (Yusuf Çim) karşı tarif edilemez bir aşk beslemekte. Bu yasak aşk işleri giderek zorlaştıracak gibi görünüyor.

Bir yandan kardeşlerine annelik yapmaya çalışıp diğer yandan evli bir adama olan aşkı yüzünden dizide belki de en çok acı çeken karakter olarak Duru’yu görmemiz mümkün. Aras’tan aldığı ya da aldığını sandığı olumlu sinyaller ise kafasını tamamen karıştırıyor.

 

İlerleyen bölümlerde Duru’nun ikilemlerine sık sık tanık olacakmışız gibi duruyor. Özellikle kadın izleyiciler arasında ya çok sevilen ya da bir aileyi dağıtma potansiyeline sahip olduğu için en nefret edilen karakterlerden biri olmaya aday.

 

Akrep Dizisi Duru
Akrep Dizisi Duru

Akrep Duru Gerçekte Kimdir? Canlandıran Oyuncu Kim?

Akrep dizisinin dikkat çeken karakterlerinden biri olan Duru’yu genç ve güzel oyuncu Aslı Melisa Uzun canlandırıyor. 28 Temmuz 1995 Ankara doğumlu olan Aslı Melisa Uzun şu anda 26 yaşında. Boyu 175 cm, kilosu 52 kg’dır Aslan burcu olan Akrep Duru’nun (Aslı Melisa Uzun) göz rengi kahverengidir.

 

Güzel oyuncu 2015’te Miss Turkey Universe yarışmasında birinci olarak dikkatleri üzerine çekti. Aynı yıl yapılan Miss Universe güzellik yarışmasında ülkemizi başarıyla temsil etmiştir.

Almanya’da eğitim alan Asli Melisa Uzun, Köln Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Daha sonra Mimar Sinan Üniversitesi’nde dans eğitimi aldı. İlk çıkışını Arkadaşlar İyidir dizisi Seda karakteri ile yaptı.

 

Daha sonra da Erkenci Kuş dizisindeki Gamze karakterine hayat veren Aslı Melisa Uzun yetenekli bir oyuncu olduğunu kanıtladı. Akrep dizisi duru karakteri şu ana kadarki en büyük rolü konumunda bulunuyor. Dizinin ilk bölümlerine baktığımızda rolünün hakkını verdiğini söylememiz mümkün.

Akrep Duru rolünün yanı sıra 2020 itibari ile Alman yapımları Zen Mother ve Verbotene Liebe projelerinde de yer almayı başarmıştır. Önümüzdeki dönemlerde birçok önemli projede göreceğimiz aşikar.

Aslı Melisa Uzun (Akrep Duru) Sevgilisi Kim?

Magazin sever ziyaretçilerimiz için Akrep dizisi Duru karakterini canlandıran oyuncu Aslı Melisa Uzun sevgilisi var mı, yok mu araştırdık. Akrep Duru’nun sevgilisi tanıdık çıktı!

Aslı Melisa Uzun (Akrep Dizisi Duru) sevgilisi de kendisi gibi bir oyuncu. Güzel oyuncu ve Bizim Hikaye dizisinden tanıdığımız Yağız Can Konyalı uzun zamandır birlikteler.

 

Akrep Dizisi Duru Sevgilisi
Akrep Dizisi Duru Sevgilisi

 

Akrep Duru Aslı Melisa Uzun Sevgilisi Yağız Can Konyalı
Akrep Duru Aslı Melisa Uzun Sevgilisi Yağız Can Konyalı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz