Ana Sayfa Mucize Doktor Mucize Doktor Dizi Konusu, Çekim Yerleri, Oyuncuları

Mucize Doktor Dizi Konusu, Çekim Yerleri, Oyuncuları

mucize-doktor-dizi-konusu-cekim-yerleri-oyunculari
Mucize Doktor Dizi Konusu, Çekim Yerleri, Oyuncuları

Mucize Doktor dizi konusu ve oyuncuları! Mucize Doktor nerede çekiliyor, çekim yeri neresi? Hangi hastane kullanılacak? İşte detaylar!

Dizi çekimleri 25 Temmuz’da başlayan Mucize Doktor dizi hakkında merak ettiklerinizi sunalım:

Mucize Doktor Dizi Konusu

mucize-doktor-koy
Mucize Doktor

Dağlık bir köyde hayata gözlerini açan Ali’nin hikayesi bu. Ancak Ali’nin bir hastalığı var, otizm hastalığı ile baş etmek zorundadır. Sapa bir köyde yaşayan Ali içine kapanık bir çocuk olarak karşımıza çıkıyor, ancak efsanevi bir zekası olduğunu da vurgulayalım. Ali’nin Tıp Fakültesi’ni kazanması ve bunu birincilikle bitirmesini anlatıyor. Ali içine kapanık ve hastalığını arkadaşlarından gizlemektedir. Karşılaştığı sorunlar ve bunları çözümleme şekli ile dikkatleri üzerine çekecektir. Zekası oldukça güçlü, otizm sorunu onu zorlamaktadır ve bu hastalığını arkadaşlarının bilmesini istememektedir. Önümüze nasıl maceralar çıkacak birlikte göreceğiz.

Mucize Doktor Çekim Yeri

mucize-doktor-bilecik-tarihi-gar
Mucize Doktor Çekim Yeri?

Mucize Doktor‘un çekim yerini merak edenler için minik bir araştırma yaptık. Dizinin seti ilk olarak Bilecik Merkez‘de kuruldu ardından Bilecik Tarihi Garı ile devam etti. İlerleyen günlerde ise Bilecik’in beldesi olan Vezirhan‘da devam edildi. Küplü, Başköy, Dereköy ve Gülümbe gibi köylerde çekimler halen daha devam etmektedir. Dizinin başlangıç kısmının buralarda başlamasının ardından gelecek günlerini ise İstanbul‘da bir özel hastanede çekimlere devam edileceğini belirtelim. Ancak henüz Bilecik ayağı tamamlanmış değil. Bu sebeple İstanbul’da hangi hastanede çekimlerin yapılacağını birlikte göreceğiz. Hastanenin ismini öğrendiğimiz anda sizlere sunacağız takip etmeye devam ediniz.

Mucize Doktor Oyuncuları

Mucize Doktor oyuncu kadrosu özet olarak: Taner Ölmez, Reha Özcan, Özge Özder, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Murat Aygen ve Fırat Altunmeşe gibi önemli oyuncular bulunmaktadır. Dizinin tam kadrosu önümüzdeki günlerde sizlerle birlikte olacak, takip etmeye devam edin!

MF Yapım tarafından Fox TV için hazırlanan dizi konusu itibari ile büyük ilgi çekeceğe benziyor. Yeni Sezon için hazırlıklarını tüm hızla tamamlamaya çalışan ekip, güzel bir senaryo ile karşımıza çıkmaya çalışıyor. Oyuncuların geneli ise çalışmak için dizinin İstanbul ayağını beklemeye koyuldular. Gelecek günlerde Bilecik içindeki çekimler sona erince onlar da başlayacaklar!

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz