Ana Sayfa Kuzey Yıldızı Kuzey Yıldızı Oyuncusu Kuzey (İsmail Demirci) Kimdir?

Kuzey Yıldızı Oyuncusu Kuzey (İsmail Demirci) Kimdir?

kuzey-yildizi-oyuncusu-kuzey-ismail-demirci-kimdir
Kuzey Yıldızı Oyuncusu Kuzey (İsmail Demirci) Kimdir?

Kuzey Yıldızı oyuncusu Kuzey kimdir? Kuzey karakterini oynayan İsmail Demirci kimdir ve kaç yaşındadır? İşte tüm merak ettikleriniz.

Kabul edelim ki Kuzey Yıldızı dizisinde en önemli karakterlerden biri de elbette Kuzey‘dir. Kuzey karakterini biraz tanımakta fayda var.

Kuzey Yıldızı Kuzey Karakteri

Kuzey karakteri biraz komik ve biraz da yüzsüz bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Kuzey hem romantizm hem de etrafındakileri güldüren bir karakter. Kuzey Yıldızı dizisi romantik komedi sınıfında bir aile dizisi şeklinde karşımıza çıkacağı için başrol oyuncusunun da bu kalıpları kendinde bulundurması gerekmektedir.

Kuzey Yıldızı Oyuncusu Kuzey Karakteri Kimdir?

kuzey-yildizi-kuzey-ismail-demirci-resimleri
İsmail Demirci (KUZEY)

Kuzey karakterini oynayan oyuncumuz İsmail Demirci’dir. Değerli oyuncuyu komedi dalında görmediğimizden dolayı takipçileri için bir merak konusu. Önceki projelerinde böyle bir rolde oynamadığı için henüz nasıl bir performans ile karşı karşıya olacağımızı bilmiyoruz. Hal böyle olunca merak edemeden de duramıyoruz. Birçok önemli projeye hayat vermiş Süreç Film tarafından yapılan bu dizide Kuzey karakterini İsmail Demirci’nin oynamasına karar kılmıştır. Görünen o ki İsmail Demirci’nin komedi dalında göstermiş olduğu performansı Süreç Film beğenmiş! Hep birlikte Kuzey Yıldızı dizisini beklemeye koyulduk. Eylül ayında Show TV ekranlarında izleyeceğimiz diziyi heyecanla bekliyoruz.

İsmail Demirci Kimdir? Oynadığı Diziler? Yaşı ve Sevgilisi?

ismail-demirci-hande-soral
Hande Soral

13 Kasım 1984 Ankara doğumludur. 35 yaşındadır. Bölüm olarak Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezundur. Henüz kendini keşfetmeden önce bazı bilgisayar tabanlı işlerde çalıştı. Ardından konservatuvar okumaya karar verdi. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur.

İsmail Demirci’nin daha önce bulunduğu projelere özet olarak göz gezdirelim: 2012 yıllarında önemli bir rolde izleyici karşısında bulundu. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Polat’ın adamlarından biri olan “Erkan” rolünü canlandırdı. Ve Memati’yi vurarak öldüren rol olarak da diziyi izleyenlerin hafızasından silinmedi. 2013 yılında “Ben Onu Çok Sevdim” dizisinde “Talat” rolü ile karşımıza çıktı. Ardından birkaç yıl sonra ise 2016 yılında Muhteşem Yüzyıl: Kösem isimli dizide Kemankeş Kara Mustafa Paşa rolü ile ekranlarda boy gösterdi. Ardından Çarpışma isimli dizide Galip isimli karakter ile karşımıza çıktı.

Başarılı oyuncunun son yıllarda birçok projede yer aldığını biliyoruz. Ancak kimi zaman gündeme kız arkadaşı ile birlikte düşmekteydi. İsmail Demirci’nin kız arkadaşı Hande Soral’dir.

Şimdilerde Kuzey Yıldızı isimli dizide Kuzey karakterini canlandıracaktır. Romantik komedi ağırlıklı aile dizisinde nasıl bir performans sergileyeceğini hep birlikte göreceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz