Ana Sayfa Kuzey Yıldızı Kuzey Yıldızı Feride Kimdir? Gizem Güneş Boyu, Kilosu

Kuzey Yıldızı Feride Kimdir? Gizem Güneş Boyu, Kilosu

Ekranların çok tutulacak olan yeni dizisi Kuzey Yıldızı Feride kimdir sorusunun cevabını ayrıntılı şekilde aşağıda paylaştık.

Güzel oyuncu aldığı eğitimi ile geleceği çok parlak, tabi ki fiziksel özellikleri de ön planda. Bakalım ilerleyen yıllarda hangi projelerde yer alacak. Şuanda kariyerinde en önemli projelerden birisinde bulunuyor, elbette bu diziden söze ediyorum.

Çok tutulması muhtemel bir dizi. Çünkü, Show TV ekranlarında şuanda sadece iki yeni dizi mevcut, bu ise 3.sü olacak. Bu yüzden, diziye epey yatırım yaptılar.

Kuzey Yıldızı Feride Kimdir?

Bildiğiniz üzere dizide pek çok genç kadın oyuncu mevcut. Yani Feride’de aklı bir karış havada olan gençlerinden arasında diyebiliriz. Diğer kardeşleri gibi, o da Ordu’ya taşınmak istemez, nede olsa İstanbul doğum ve orada büyümüş bir gençtir.

Dizide gençlerin ergen tavırları oldukça ağır basacak, umarım bunu tadında yansıtırlar. Elbette genç aşıklar çıkagelecek. Bu karakter ise Ömer isimli birisine aşık olacak, bu Ömer Ordu’lu bir gençtir ve Ordu’yu sevmesini sağlayacak.

Yani genç kardeşlerin ana konusu, Ordu onlar için istenmedik ve taşınmak zorunda kaldıkları bir yer, fakat daha sonra Ordu’nun güzel insanları ile tanışarak, şehri de sevmeye başlayacaklar.

Yani yöresel bir övgü ile karşı karşıya kalacağız. Tabi ki gençler için bu ilk aşama, yani alışma aşaması epey sıkıntılı geçecek.

Gizem Güneş Kimdir? Dizileri, Boyu, Yaşı

Gizem Güneş

Boyu: 170 CM
Yaşı: 23
Doğum Tarihi: 01 Ocak 1995
Kilosu: 52

01 Ocak 1995 yılında doğan oyuncu henüz 24 yaşında ve iyi eğitim almış diyebiliriz. İTÜ Konservatuvar’da eğitim almış ve ayrıca modern dansta da kurslara katılmıştır. Çok küçük yaşlarda yani 5 yaşında iken reklam filminde oynayarak ekranlara merhaba dedi. Özellikle modern dizilerde pek çok rol üstlenebilecek bilgiye ve yeteneğe sahip olduğunu söyleyebiliriz. Oynadığı bazı yapımları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Kanatsız Kuşlar
  • Binbir Gece

Böylelikle Kuzey Yıldızı Feride kimdir sorusunu cevaplamış olduk. Kuzey’in kızları olduğu için oyuncu kadrosu içerisinde bu kadar çok gencin olması gayet doğal.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz