Ana Sayfa Haberler Kuzey Yıldızı ne zaman çıkacak? Sete çıkış tarihi belli oldu

Kuzey Yıldızı ne zaman çıkacak? Sete çıkış tarihi belli oldu

Kuzey Yıldızı dizisi ne zaman çıkacak? Sete çıkış tarihi belli oldu. Tüm önlemler alınarak set için hazırlıklar tamamlanacak.

Kuzey Yıldızı yeni bölüm için meraklı izleyiciler soru sormaya başlamıştı. Artık yeni bölümün ne zaman çıkacağını ve set çalışmalarının hangi tarihte başlayacağı haberini edindik.

Kuzey Yıldızı dizisi hakkında daha çok bilgi edinmek isterseniz, dizi için hazırlamış olduğumuz kategori sayfasına göz gezdiriniz: Kuzey Yıldızı

Kuzey Yıldızı ne zaman çıkacak?

Dizi için belirlenen sete çıkış tarihi 20 Mayıs oldu.

Korona virüsü salgını sebebi ile birçok set durdu veya durma noktasına geldi. Bu durumdan sıyrılmaya çalışan tüm ticaret ve sanat camiası elinden geleni yapmaktadır.

Süreç Film tarafından hazırlanan Kuzey Yıldızı dizisi de tüm önlemleri alarak 20 Mayıs günü sete çıkmayı planladı.

Çekimler yine Ordu‘da yapılacak. Ufak çekimlerin ardından Ordu yaylalarında çekimlere devam edilecek.

Yayın tarihi için belirlenen tarih 6 Haziran oldu. Eğer bir gecikme olur ise 13 Haziran‘a sarkma ihtimali olduğu belirtildi.

En son 27. bölüm yayınlanmıştı, Kuzey Yıldızı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak diyen takipçilerimize, 28. bölümün 6 veya 13 Haziran günü yayınlanacağını söylemek isteriz.

Kuzey Yıldızı yazın devam edecek mi?

Dizi için edindiğimiz bilgilere göre bu sorunun cevabı şu an için net değil. Duruma göre hareket edilecekmiş. Eğer dizinin izlenme oranları tatmin edici olursa çekimlere devam edilerek yaz sezonunda da yayınlanmaya devam edecek.

Eğer izlenme oranları iyi durumda olmaz ise sezon finaline gidilerek yazın gösterime devam etmeyecektir.

Kuzey Yıldızı dizi ne zaman çıkacak, yeni bölüm ne zaman konusu ile alakalı siz de fikirlerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz. Sağlıkla kalın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz