Ana Sayfa Bay Yanlış Bay Yanlış müziklerini kim yapıyor? Sete ne zaman çıkacak?

Bay Yanlış müziklerini kim yapıyor? Sete ne zaman çıkacak?

Merakla beklenen Bay Yanlış dizisi müziklerini kim yapıyor ve sete ne zaman çıkacak ile ilgi tüm detayları paylaştık, işte ayrıntılar.

Son zamanlarda Can Yaman ve Özge Gürel‘in hayranları oldukça sabırsızlandı, ve internet üzerinde en çok aratılan isimlerden birisi dizimiz, bundan dolayı sürekli olarak gelişmeleri sizlere aktarmaya çalışıyoruz.

Bildiğiniz üzere dizimiz kadın erkek ilişkisindeki sorunlara yoğunlaşacak, yani şuanda ön görülen o ki sıradan bir aşk hikayesi olmayacak, hep birlikte göreceğiz.

Bay Yanlış dizisinin müziklerini kim yapıyor?

Cem Öget dizinin müziklerini yapacak.

Bildiğiniz üzere diziyi güzel yapan şeylerden bir tanesi de elbette müzikler, özellikle dramatik ve duygusal anlarda beliren müzikler.

Cem Öget çok tecrübeli bir isim, 2011 yılından bu yana çok aktif görev alan birisi ve şuana kadar 18 projede bulundu, daha önceden ise hepinizin yakından tanıdığı Erkenci Kuş, Şampiyon gibi önemli projelerin müziklerini yaptı

Bay Yanlış sete ne zaman çıkacak?

28 Mayıs’da sete çıkacak.

Tarih kağıt üstünde kesin, bu tarihte çıkacak, fakat günümüz şartlarında yani korona virüs dolayısı ile küçük aksaklıklar olabilir.

Yinede merak etmeyin, FOX TV biran önce diziyi yaza hazır yapmak istiyor, bu yüzden tüm önlemleri alıp işe koyulacaktır, bu dizi bu kanal açısından önemli, eminim hayranları ne kadar çabuk olsun istiyorsa kanal da aynı şekilde istiyordur.

Böylelikle Bay Yanlış dizisinin müziklerini kim yapıyor ve sete ne zaman çıkacak gibi soruları güzelce cevaplamış olduk, daha fazlası için bizleri dizi haberleri kategorisinden takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz