Ana Sayfa Bay Yanlış Bay Yanlış Özgür Kimdir? Rolü Nedir, Can Yaman Bilgileri

Bay Yanlış Özgür Kimdir? Rolü Nedir, Can Yaman Bilgileri

bay-yanlis-ozgur-kimdir
Bay Yanlış Özgür Kimdir?

Bay Yanlış dizisinde restoran bar sahibi Özgür kimdir? Karaktere başarılı oyunculuğu ile hayat veren Can Yaman dizileri, yaşı, sevgilisi.

Geçtiğimiz günlerde Can Yaman‘ın erkek başrol oyuncusu olarak yer alacağı Bay Yanlış dizisindeki karakterler hakkında daha detaylı bilgiler öğrendik. Can Yaman’ın oynayacağı rol Özgür isminde biri olacak.

Bilgiler gelmeye devam ettikçe yazımız güncellenerek sunulacaktır. Tek yapmanız gereken bizi sosyal medyada özellikle de Twitter’da takip etmeniz. Twitter adresimiz: @diziturkiyecom

Bay Yanlış ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz, dizi kategorisine ulaşmak isteyebilirsiniz. Buradaki yazılara da göz gezdirmeyi unutmayın: Bay Yanlış Dizisi

Bay Yanlış Özgür Kimdir?

Özgür bir restoran-bar işletmecisi olarak karşımıza çıkacaktır. Kendinin farkında ve iş yerine gereken önemi veren başarılı bir işletmecidir. Mekanında devamlı yenilik yaparken ön yargılı davranmaz ve birçok özelliğe yer verir. Adı gibi özgür ruhlu bir bireydir.

Karakterin yaşı ve bazı kişisel bilgileri henüz sunulmadı. Ancak sunulduğu takdirde paylaşacağız. Bununla birlikte özellikle güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken ve erkekten yana yüzü gülmeyişi ile yakınan Ezgi ile karşılaşacak.

Ezgi ile standartların dışında bir iletişimi olacaktır. Özgür oldukça rahat ve kendine has bir tavır takınırken, Ezgi ile karşılaşması tüm bu durumu değiştirecek mi? Özgür, kendisinin sınırlandırılmasını istemeyen adı gibi biridir. Ezgi, Özgür için nasıl bir birey olarak karşısına çıkacak birlikte göreceğiz.

Yeni bilgiler geldikçe karakterin kişisel ve duygusal özelliklerini betimlemeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeyi unutmayın!

Hepimizin yakından bildiği Can Yaman hakkında daha detaylı bilgileri aşağıdan elde edebilirsiniz.

Can Yaman Kimdir? Yaşı, Sevgilisi, Dizileri

Yaşı: 8 Kasım 1989
Boyu: 1.83 m
Kilosu: 80 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor.
Instagram Adresi: canyaman

8 Kasım 1989 İstanbul doğumludur. Sevilen oyuncu eğitimini Yeditepe Üniversitesi Hukuk Bölümü’nü başarı ile bitirerek elde etmiştir. Üniversite döneminde ve sonrasında tiyatro kulüplerine katılıp özel oyunculuk dersleri ile kendini devamlı geliştiren bir oyuncu olarak karşımıza çıkıyor.

Yer aldığı ilk profesyonel dizi projesi 2014 yapımı Gönül İşleri dizisi olmuştur. Burada Bedir rolü ile karşımıza çıkmıştı. Performansı çok beğenilen oyuncu bunun ardından birçok dizide etkin rol almayı sürdürmüştür. Dizi dünyasına girmeden önce bazı yarışma programlarına katılarak da derece kazandığını belirtelim. Bunlardan biri de O Ses Türkiye olmuştur.

Can Yaman dizileri, daha önce oynadığı diziler nelerdir?

  • Gönül İşleri (Bedir)
  • İnadına Aşk (Yalın Aras)
  • Hangimiz Sevmedik? (Tarık Çam)
  • Dolunay (Ferit)
  • Erkenci Kuş (Can Divit)

Özellikle Erkenci Kuş dizisinde gösterdiği performans ile büyük hayran kitlesine kavuşan Can Yaman, her yeni projede bulunması ile ününe ün katmaya devam ediyor. Kendisine başarılar diliyoruz.

Bay Yanlış Özgür hakkında ne düşünüyorsunuz? Başına buyruk biri mi yoksa yalnızca özgür olmak isteyen bir insan mı? Yorum yapmayı unutmayınız. Sağlıkla kalın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz