Ana Sayfa Haberler EDHO Hızır Ölecek Mi? Oktay Kaynarca Diziden Ayrıldı Mı?

EDHO Hızır Ölecek Mi? Oktay Kaynarca Diziden Ayrıldı Mı?

edho-hizir-olecek-mi
EDHO Hızır Ölecek Mi?

EDHO dizisinde en önemli isimlerden biri Hızır ölecek mi? Eşkıya Hızır yani Oktay Kaynarca diziden ayrılacak mı? İşte edindiğimiz bilgiler!

Bildiğimiz üzere geçtiğimiz günlerde Oktay Kaynarca zaten menüsküs yırtılması sebebi ile dizideki senaryoya göre 3 haftalığına tatile gitmişti. Trabzon’da tatil yapan Hızır yani Oktay Kaynarca diziden ayrılmak istiyor. Ancak bu ayrılma talebi kabul edilmemişti.

“Son hedef sen olacaksın amca”

– Alpaslan

Şimdilerde ise dizideki senaryoya göre tüm işler yine İlyas ve Alpaslan Çakırbeyli‘ye kalacak. İlyas ve Alpaslan bu işin üstesinden gelecek mi birlikte göreceğiz.

EDHO Hızır Ölecek Mi?

Hızır karakteri 5 sezondur muhteşem bir karakter olarak Mafya Dizisi sevenleri kendine bağlamayı başarmıştı. Hızır‘ın diziden ayrılışı yine tatil gibi bir şeyle olabilirdi ancak edindiğimiz bilgilere göre sezon finalinde kıyamet kopacak dendi. Hal böyle olunca Hızır‘ın diziden ayrılışı kesinlikle ölümle olacak diye düşünülmeye başlandı.

Birçok gazeteci de şu anda diziden çok önemli bir isim veda edecek diye belirtmeye başladı. Bu sebeple aklımıza ilk gelen en önemli isim Oktay Kaynarca olacaktır. Zaten geçmişte de menüsküs yırtılması için sete çıkmak istememişti.

Oktay Kaynarca Diziden Ayrılacak Mı?

Değerli ve tecrübeli oyuncu bu seferki ayrılık seçiminde oldukça kararlı görünüyor. Mafya dizisi sevmeyip ve Oktay Kaynarca‘nın oyunculuğunu izlemek isteyen değerli takipçileri maalesef bu durumdan geri kalıyordu.

Oktay Kaynarca ne kadar süre içinde yeni bir proje dahil olur, bilinmiyor. Bunun yanında zaten ülkemizde ve tüm dünyada etkisini gösteren Corona Virüsü sebebi ile setlerden bir süre ayrı kalmak istiyor olabilir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz‘da Hızır diziden ayrılacaksa tüm işler yine İlyas ve Alpaslan‘a kalmış olacak. Nasıl bir senaryo ile karşı karşıya kalırız ve ne kadar etkileyici olur, birlikte göreceğiz.

Elbette bu oyuncular dizide önemli bir rol oynuyor. Oldukça da yetenekli oyuncular tarafından canlandırılıyor. Ancak ne var ki Oktay Kaynarca uzun zamandır dizide en önemli adam olarak karşımıza çıkmıştı.

Alpaslan’ın şu sözlerini unutmayalım:

“Teyzem bu 3 ismi tespit edebilmiş. Samuel doğrudan Dahlan ile bağlantılı. İlişkileri kuruyor emir veriyor. Bu iki kasap ise gelip işi bitirip gidiyor. Bunların en son hedefi sen olacaksın amca. Herkese hamle yapacaklardır.”

Ayrıca Feyyaz’ın şu sözlerine de dikkat edelim:

“Bu ekibin beyni bana göre Alpaslan. Şayet onu yok ederseniz gerisi çorap söküğü gibi gelecektir.”

Bu sözlerle anladığımız kadarı ile Hızır ölecek ve yerine Alpaslan yerleşecektir.

Hızır‘ın ölümü hakkında ve Oktay Kaynarca‘nın diziden ayrılması ile ilgili haberler hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Sizce EDHO eskisi gibi izlenmeye devam eder mi? 6. Sezonda EDHO eski reytingini elde edebilir mi? Yorum yapmayı unutmayınız.

Sağlıkla kalın.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz