Ana Sayfa Haberler Tutunamayanlar ÇEVRİMİÇİ İsmi Değişti! Yeni Bölüm Var mı?

Tutunamayanlar ÇEVRİMİÇİ İsmi Değişti! Yeni Bölüm Var mı?

Tutunamayanlar ÇEVRİMİÇİ ismi neden değişti? Yeni bölüm ne zaman gibi sorunların cevapları ile karşınızdayız.

Son zamanlarda korona virüs yüzünden ara veren diziler adlı pek çok konu gönderdik ve bu konuda oldukça çok konuştuk, özellikle neden ara verdiklerini ve bunların hangi sonuçlar getireceği ile ilgili.

Bu dizimiz ise yaklaşık 3 hafta ara vermişti, malum virüs ilerlemesi her gün git gide artmakta. Ne yazık ki bu şuanda böyle devam edecek gibi duruyor.

Tutunamayanlar ÇEVRİMİÇİ ismi neden değişti?

Dizimiz evde çekimlere devam edecek. Bu süreçte senaryoda büyük değişiklikler oldu, özellikle de ekibin insanlara mutluluk getirmeye çalışması ve bu sıkıntı günlerde onları güldürmek için günümüz sıkıntıları da konu alacak bir yapıya getirmek istemesidir.

Dizimizin yönetmeni ise bu konu hakkında şunları dedi.

Biliyoruz ki, insanların şu an her zamankinden daha fazla umuda, neşeye, tutunmaya ihtiyacı var. Biz de bu süreçte arkadaşlarımızla ne yapabiliriz diye düşündük ve hızlıca harekete geçtik. Senaryoyu değiştirerek yeni duruma uygun hale getirdik. Teknik ekibimizde çok başarılı bir sistem kurdu. Biz cep telefonlarıyla değil tamamen profesyonel ekipmanlarla uzaktan dizi işini hayata geçirmiş olduk. Ben Yozgat’tan, Murad Zaloğlu ise İstanbul’dan tüm bu süreci yönetmeye çalışıyoruz.

Yani isim değişikliğindeki temel neden senaryonun ve koşulların değişmesi. Ortada büyük bir problem yok, sadece istek üzerinde yapılmış bir değişiklik.

Tutunamayanlar ÇEVRİMİÇİ yeni bölüm ne zaman?

Diğer bir konu ise yeni bölüm var mı?

Evet var ve şuanda çekimlere başlandı!

Ekip 3 haftadır ara verdiyse bu izlediğimiz bölümler nereden geliyor diye sorarsanız, elbette stok bölümlerdi. Fakat şuanda elde bölümler bitti ve bunun üzerinde ekip tekrar harekete geçti ve evde çekimlere devam ediyor.

Yukarıdaki alıntı zaten bu konu hakkında da açıklama yapıyor.

Daha fazlası için bizleri dizi haberleri kategorisinden takip etmeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz