Ana Sayfa Gençliğim Eyvah Yeni Dizi Gençliğim Eyvah Yapımcısı Kim? Hangi Kanalda?

Yeni Dizi Gençliğim Eyvah Yapımcısı Kim? Hangi Kanalda?

Yeni dizi hazırlıkları başladı, Gençliğim Eyvah dizisi yapımcısı ve hangi kanalda yayınlanacak sorularının cevapları belli oldu.

Bildiğiniz üzere son zamanlarda oldukça çok yapım sonlandı. Reyting yarışının acımasız olduğunu çokça bahsetmiştik. Ne yazık ki birkaç haftanın getirdiği düşük reytingin faturası oldukça ağır alıyor.

Bunun üzerinde pek çok kanaldan yeni dizi haberleri alıyoruz. Elbette detayların pek çoğu belirli değil, bugünde yenilerden biri hakkında konuşacağız.

Gençliğim Eyvah Dizisinin Yapımcısı

Süreç Film yapımcılığı üstlenecek.

Daha önceden de onlarca yapımını izlediğimiz şirket oldukça başarılı ve tanınmışlardan birisidir. Bu konuda herhangi bir sorun olduğunu sanmıyorum.

Şuanda yayınlanan ve iyi bir izleyici kitlesine sahip olan yapımlarda da imzası var. Örneğin Kuzey Yıldızı. Dizinin ihtiyacı olan tüm gereksinimleri karşılayacaktır.

Yapımcı hazırlıklara başladı ve tüm hızla bitirmeye kararlı. Şuanda oldukça güzel haberler geliyor, bakalım ekip ne kadar sürede istediği seviyeye gelecek.

Gençliğim Eyvah Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

ATV Ekranlarında karşımıza çıkacak.

Elbette son ana kadar bir değişiklik olabilir. Buna daha önceden çokça rastladık, fakat şuanda kesin olarak ATV‘de yayınlanması bekleniyor.

Genelde kanal değişikliği istenilen ücretin alınamamasından dolayı oluyor, bu detaylar, özellikle de harcanan miktar biraz da hazırlıkların sonuna doğru belirli olduğu için, sonradan kanal değişikliği oldukça normal bir durum.

Tabi ki, geleneksel istediğimiz nedir? Elbette sıra gelmiş bir aşk dizisi olmaması, gerçekten yorumları okuduğunuz zaman direkt olarak bu konudan bahsedildiğini göreceksiniz.

İsmine bakılınca hemen onu andırabilir 🙂 Yargısız infaz yapmayalım, gelecek günlerde detaylar bir bir belirli olur. Bu detaylardan haberdar olmak için dizi haberleri kategorimizi takip ediniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz