Ana Sayfa Haberler Sen Çal Kapımı Yeni Oyuncular, Anıl İlter – Bige Önal

Sen Çal Kapımı Yeni Oyuncular, Anıl İlter – Bige Önal

sen-cal-kapimi-yeni-oyuncular
Sen Çal Kapımı Yeni Oyuncular

Fox TV için hazırlanan Sen Çal Kapımı dizisi yeni oyuncular ile görüşülmeye başlandı. İsimler arasında Anıl İlter, Bige Önal bulunuyor!

MF Yapım tarafından hazırlanan dizide Yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar bulunurken senaryo kısmında ise kalem tutan isim Ayşe Üner Kutlu oldu. Hatırladığımız kadarı ile Erkenci Kuş senaristi olan Ayşe Üner Kutlu bu dizide de hünerlerini göstermeye çalışacak.

Sen Çal Kapımı Yeni Oyuncular

Son zamanlarda ismi geçen bazı oyuncular ile görüşmeler başladı. 2 yeni oyuncu ile karşınızdayız. Anıl İlter ve Bilge Önal görüşülen isimler arasında. Yüksek ihtimal ile ekibe katılan isimler arasında olacaktır.

Güncel oyuncu kadrosu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız: Sen Çal Kapımı Tüm Oyuncular

Anıl İlter

Dizide henüz hangi rol için görüşüldüğü belli değil. En son İstanbullu Gelin dizisinde Mert rolü ile karşımıza çıkmıştı. Başarılı oyuncu son zamanlarda başka projelerde yer almamıştı. Sen Çal Kapımı dizisinde görev alarak tekrar ekranlarda olacak. Ancak henüz konuşma aşamasında olduğunu belirtelim.

3 Nisan 1981 İzmit doğumludur. Yıllar boyunca birçok projede yer almış başarılı bir oyuncu olarak karşımıza çıkıyor. Haberler geldikçe iletmeye devam edeceğiz.

Bige Önal

En son Hakan: Muhafız Netflix dizisinde Berrin rolü ile karşımıza çıkmıştı. Oldukça başarılı performans sunan Bige Önal 1990 İstanbul doğumludur. Güzel oyuncu ile görüşmeler başladı. Eğer olumlu bir sonuç çıkarsa ekibe katılan isimlerden biri olacak.

Sen Çal Kapımı dizisi ile ilgili cast ve set haberleri geldikçe sizlere sunmaya devam edeceğiz. Takip etmeye devam ediniz. Sağlıklı günler!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz