Ana Sayfa Öğretmen Öğretmen Rüya Karakteri Kimdir? Yaşı, Nereli, Sevgilisi

Öğretmen Rüya Karakteri Kimdir? Yaşı, Nereli, Sevgilisi

ogretmen-ruya-karakteri-kimdir
Öğretmen Rüya Karakteri Kimdir?

Öğretmen dizisinin sevilen karakteri Rüya kimdir? İyi niyetli ve sportif bir kız olan Rüya’ya Doğa Özüm hayat verecek. Yakından bakalım!

Fox TV‘nin sevilen ve yakından takip edilen dizisi Öğretmen ile devam ediyoruz. Sırası ile karakterler hakkında bilgi verirken bir yandan da bu karakterlere hayat veren değerli oyuncuları tanıtmaya uğraşıyoruz. Bunun yanında Öğretmen dizisinde gerçekten daha önce herhangi profesyonel bir yapımda bulunmamış oyuncuların olduğunu da unutmayalım.

Öğretmen dizisi hakkında yazılara ulaşmak için lütfen kategorimize bir göz gezdiriniz: Öğretmen Dizisi

Öğretmen Rüya Kimdir?

Oldukça başarılı ve sade bir güzelliğe sahip 12. sınıf bir öğrencidir. Annesini küçük yaşta kaybetmiştir. Babası ve bir kardeşi ile yaşamaktadır. Zaman içerisinde aile kavramının değerini daha iyi anlamıştır.

Annesinin ölümünden sonra başlarda kendini oldukça kötü hissetmiştir. Ancak daha sonraları hayata küsmeyerek daha azimli ve daha iradeli bir şekilde hayata tutunmuştur.

Sınıfında ciddi anlamda karakter sorunu olan kızlar vardır. Devamlı bir çekememezlik, bir iftira ve yalan durumu söz konusudur. Başarıları ile dikkat çeken Rüya olimpiyatlarda Türkiye’yi temsil ederek birincilik madalyası ile geri dönmüştür.

Sınıfındaki kızlar arasında Rüya’nın bu başarısını aşırı kıskanan insanlar oldu. Rüya için iftira attılar. Rüya için yalan söylediler. Montaj videolar hazırladılar ve bunu tüm Türkiye’nin görmesine sebep oldular. Madde bağımlısı ve ahlaksız bir insanmış gibi gösterdiler.

Rüya tüm insanların onun üstüne gelmesine daha fazla dayanamamıştır. Gizem her zaman Rüya’ya destek olmak için çok uğraşmıştır. Gizem, belki de Rüya’yı karşılıksız seven ve başarısı ile gurur duyan tek sınıf arkadaşı olabilir.

Doğa Özüm Kimdir? Yaşı, Sevgilisi, Dizileri

Yaşı: 1997
Instagram Adresi: dogaozm
Sevgilisi: Bilinmiyor.

Kendisi hakkında oldukça az bilgi bulunmasına karşın 1997 doğumlu olduğunu ve tiyatro eğitimleri aldığını biliyoruz. Özellikle Mucize Doktor dizisinde konuşamayan hasta rolü olan Gizem karakteri ile kendini göstermeyi başarmıştır. Mucize Doktor’un 12. bölümünde böyle bir rol ile kendini kanıtlayan genç oyuncu giderek ünlenmiştir.

Öğretmen dizisinde oldukça kritik bir rol ile karşımıza gelerek değerini göstermiştir. Sıkı çalışıp oyunculuk için eğitimler almaya devam ettiğini biliyoruz. Kendisi zaten oldukça güzel ve yetenekli olduğunu kanıtladı. Bundan sonrası sağlığına dikkat ederken bir yandan da çalışmalarına devam etmesidir.

Doğa Özüm sevgilisi sosyal medya hesabından takip ettiğimiz ölçüde bulunmamaktadır. Sevgilisi olması halinde gelecek zamanlarda magazin gündemine düşmeye başlayacaktır.

Öğretmen Rüya karakteri kimdir? Sizin düşünceleriniz neler? Rüya’ya yapılan iftira, yalan ve montaj video uyarlamaları gerçekten de çok acımasızca olmadı mı? Yorum yapmayı unutmayınız, sağlıklı günler dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz