Ana Sayfa Haberler Öğretmen sezon finali kararı, yeni bölüm ne zaman

Öğretmen sezon finali kararı, yeni bölüm ne zaman

ogretmen-sezon-finali
Öğretmen sezon finali kararı

Öğretmen dizisi için büyük bir kitle haber beklemekteydi, sonunda maalesef haber geldi, sezon finali kararı. Detaylara birlikte bakalım.

Evet maalesef yeni bölüm görmeden sezon finali kararı alınan diziler arasına bir yenisi daha eklendi. Öğretmen dizisi de sezon finali kararı alarak bu sezonu kapatmış bulunuyor.

Öğretmen dizisi haberleri ile ilgili daha fazla bilgi almak için kategori sayfasını gözden geçirebilirsiniz: Öğretmen Dizisi

Öğretmen sezon finali

Sezon finali kararı açıklanmasından evvel Fox TV ve Medyapım‘ın korona virüsü ile ilgili takip ettikleri yönlendirmeleri çok doğru buluyoruz. Henüz korona virüsü salgının tehlikesinin geçmediğine vurgu yapan Medyapım şirket sahibi Fatih Aksoy dizi için sezon finali kararını açıkladı.

Gelecek günlerde yeni bölümü ile karşılaşamayacağımız dizi için ilk yeni bölüm yeni sezonda karşımıza çıkacaktır. Bugünlerde yeni bölüm bekleyen izleyici kitlesine de buradan bildirmiş olalım.

Özet olarak Öğretmen dizisi oyuncularına birlikte bakalım:

İlker Kaleli (Akif Erdem), Ceren Moray (Zeynep Talaslı), Serhat kılıç (Taner Arslan), Afra Saraçoğlu (Gizem Bozkurt), Serkan Keskin (Yılmaz Öztürk), Şerif Erol (Metin Yöney), Ramazan Demir (Ateş Genç), Doğa Özüm (Rüya Örnek), Efekan Can (Tuğrul Demir), Elif Ceren Balıkçı (Mevsim Yılmaz), Bensu Uğur (Selin Özbir), Özgür Civelek (Fiko Güngör), Ezgi Gör (Nil Öğünlü), Göksu Melek Ulucan (Mine Alkan), Seyit Nizam Yılmaz (Halil Aytekin), Burak Can Aras (İsmail Çokçalış), Deniz Özgür (Seher Şen), Ömer Furkan Eroğlan (Salih Karakaya), Can Bartu Aslan (Çetin Taşkıran), Beran Soysal (Mahir Arat), İsmail Karagöz (Coşkun Eren), Hasan Şahintürk (Kenan Talaslı), Cansın Şenel (Simge Turgut) ve Ruhi Sarı (Ziya Örnek) isimleri şu anda oyuncu kadrosunda bulunan isimler olarak karşımıza çıkıyor.

Bu denli kalabalık castı olan ve kalabalık set çalışanlarına ev sahipliği yapan Öğretmen dizisi için setlere yeniden çıkmak oldukça tehlikeli olacaktır. Sosyal mesafenin önemini gördüğümüz şu günlerde dizi içindeki yakın mesafe çekimleri tehlike arz edecektir.

Medyapım ve Fox TV birlikte hareket ederek yeni bölümleri sunmaktan vazgeçerek sezonu kapama kararını aldı.

Öğretmen yeni bölüm ne zaman

Yeni bölümün çekimleri için set çalışmaları yazın sonunda başlar ve Eylül ayında Öğretmen dizisi ile buluşabiliriz.

Gelecek günlerde yeni bölüm ile karşılaşmamız artık mümkün değil, en erken Eylül ayında göreceğiz. Bununla birlikte yeni bölümün ne zaman olacağı ile ilgili henüz resmi bir açıklama gelmedi. Gelmesi halinde sizlerle en güncel bilgileri paylaşacağız. Bizleri takip etmeye devam edebilirsiniz.

Öğretmen dizisi sezon finali kararı ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz. Henüz çok yeni bir dizi olarak yayın hayatına başlamıştı ve ne yazık ki daha tutunamadan sezon finali kararı alındı. Konu ile ilgili fikirlerinizi yorum olarak paylaşmayı unutmayınız. Sağlıkla kalın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz