Ana Sayfa Baraj Baraj sezon finali, yeni bölüm ne zaman çıkar

Baraj sezon finali, yeni bölüm ne zaman çıkar

baraj-sezon-finali
Baraj sezon finali

Baraj dizisi için sezon finali kararı alındı. Yeni bölüm ve yeni oyuncular hakkında gelen tüm bilgileri sizlerle paylaştık.

Henüz 2 bölümü yayınlanan ve konusu itibari ile de iyi bir izleyici kitlesini elde edeceğe benzeyen Baraj dizisi maalesef sezon finali kararı aldı. Ancak sezon finali bölümü ile karşımıza çıkmayacak.

Baraj Dizisi ile ilgili tüm haberleri görmek isterseniz dizi için hazırlamış olduğumuz kategori sayfasına bakabilirsiniz: Baraj Dizisi Haberleri

Baraj sezon finali

Dizide konu henüz yeni yeni ortaya çıkmış ve 2 bölüm yayınlanmış olmasına rağmen sezon finli kararını gördük.

Medyapım ve Fox TV ortaklığı ile elde edilen karar sonucu Baraj dizisi için sezonun kapatılması kararı alındı.

Henüz oturmuş bir izleyici kitlesi olmaması sebebi ile dizinin final olma kararı sosyal medyada konuşulmakta idi ama artık böyle bir durum kalmadı.

Fatih Aksoy, Medyapım şirket patronu konu ile ilgili açıklamasında dizinin sezon finali yapması kararını verdiğini söyledi.

Baraj oyuncu kadrosu özet olarak şu şekilde idi:

Feyyaz Duman (Nazım Güney), Biran Damla Yılmaz (Nehir Aksu), Burak Yörük (Tarık Yılmaz), Sumru Yavrucuk (Zerrin) ve İman Casablanca (Zahra) oyuncu listesine giren isimlerdendi.

Baraj yeni bölüm ne zaman

Dizi için düşünülen yeni bölüm zamanı, yeni sezon olarak söylendi. Böylelikle Eylül ayında diziyi yeniden Fox Tv ekranlarında görmeyi ümit ediyoruz. Dizi için meraklı izleyici kadrosu henüz yeni oluşmuşken böyle bir durum ile karşı karşıya kalması elbette kötü oldu.

“Sağlık her şeyden daha önemlidir.” sözüne güvenen Fox TV ve Medyapım aldığı bu kararı, korona virüsü salgını tehdidinin henüz daha devam etmesine bağladığı öğrenildi.

Set çekimleri yazdan sonra Eylül ayına yakın zamanda başlayacaktır. Ardından kısa bir süre sonra da çekilen bu bölümler yayınlanacaktır.

Baraj dizisi sezon finali hakkında sizin düşünceleriniz nelerdir? Fikirlerinizi yorum olarak paylaşmayı unutmayınız. Sağlıkla kalın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz