Ana Sayfa Haberler Survivor 2020 Yasin oyundan neden kovuldu?

Survivor 2020 Yasin oyundan neden kovuldu?

Ekranların heyecanlı yarışması Survivor 2020 Yasin oyundan kovuldu, ve ortalık karıştık Acun Ilıcalı sinirlendi işte detaylar.

2020 ile reytingi daha iyi hale getiren Acun Ilıcalı yoğun çalışmaya devam ediyor. Fakat son zamanlarda ortam biraz gergin. Survivor 2020 71.bölüm özellikle çok gergin geçti, bundan dolayı bazı tatsızlıklar yaşandı.

Özellikle de zaman ilerledikçe yarışmacıların sinirleri bir hayli gergin, takım arkadaşları ile olan ilişkileri, rekabet esansında çok fazla geriliyor.

Survivor 2020 Yasin neden kovuldu?

Dokunulmazlık oyununda çok sinirlendi ve Evrim’e bağırdı.

Daha öncesinden Yasin çok defa Acun Ilıcalı tarafından uyarılmış ve kadınlara karşı daha nazik olmasını dile getirmişti.

Fakat bu defasında Yasin dokunulmazlık oyunu içerisinde çok sinirlendi ve bağırmaya devam etti. Sinirlerine hakim olamadı ve Evrim’e bağırdı.

Hal böyle olunca oyundan uzaklaştırıldı ve hala bağırmaya devam edince hemen çık sözleri kullanıldı, yani anlayacağınız bu bölüm sinirler oldukça gerildi.

Dokunulmazlık oyunun bu yarışmada özel bir yeri var, yani yarışmacıların tutkusunu anlıyoruz, ama birbirine bağırma olunca, çok büyük bir motivasyon eksikliği oluyor. Eğer takım arkadaşına bağırırsan o kesinlikle kendi yapabileceğinin daha kötüsünü yapar. Yani aslında takıma en büyük kötülüğü sen yapmış olursun.

Bakalım ilerleyen bölümlerde sinirler daha da gerilecek mi, hep birlikte göreceğiz, bence daha iyiye gider ve kontrollü olur diye düşünüyorum.

Daha fazlası için dizi haberleri kategorimize uğrayabilirsiniz, her gün güncel haberler paylaşıyoruz, iyi seyirler dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz