Ana Sayfa Çatı Katı Çatı Katı başrol oyuncusu belli oldu, Furkan Andıç!

Çatı Katı başrol oyuncusu belli oldu, Furkan Andıç!

cati-kati-basrol-oyuncusu-1
Çatı Katı başrol oyuncusu

Çatı Katı dizisinin erkek başrol oyuncusu sonunda belli oldu! Furkan Andıç, Çatı Katı dizisine katılan ilk isim oldu. Detaylar haberimizde.

Geçtiğimiz günlerde yeni bir dizi ile izleyicilerin dikkatini çeken Kanal D, Çatı Katı ile ilgili on haberleri vermiştik. Oldukça sevilen Furkan Andıç dizide rol alan ilk oyuncu oldu.

Çatı Katı dizisi ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz lütfen dizi için hazırlamış olduğumuz kategori sayfasına göz gezdiriniz: Çatı Katı Dizisi

Çatı Katı başrol oyuncusu

Banu Akdeniz tarafından Mia Yapım ile hazırlanan Çatı Katı dizisi Kanal D ekranları için sunulacaktı.

Mia Yapım‘ı en yakın Hercai dizisinden hatırlıyoruz. Oldukça sevilen Hercai dizisinde büyük işler başaran Mia Yapım şimdi ise Çatı Katı dizisini hazırlıyor.

Oyuncular ile ilgili haber duymak isteyen meraklı takipçilerimize sonunda bir oyuncu ismi verebileceğiz. Furkan Andıç!

En son Meryem (Savaş Sargun), Kardeş Çocukları (Volkan Demir) ve Her Yerde Sen (Demir Erendil) olarak karşımıza çıkan Furkan Andıç şimdi ise Çatı Katı dizisinde erkek başrol oyuncu olacak.

Furkan Andıç‘ın şu anda rol alacağı karakterin ismi henüz belli değil. Erkek başrol oyuncumuza hangi partner eşlik edecek şimdilik bu da belli değil. Gelen yeni bilgileri sizlere sunmaya devam edeceğiz. Bizleri takip ederek güncel bilgiyi edinebilirsiniz.

Çatı Katı dizisi için Furkan Andıç oyuncumuz hakkında siz neler düşünüyorsunuz. Sizce de Her Yerde Sen dizisinde gerçekten de güzel performans sergilemedi mi? Fikirlerinizi yorum olarak paylaşmayı unutmayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz