Ana Sayfa Çukur Aras Bulut İynemli kimdir? Dizileri, boyu, yaşı, sevgilisi

Aras Bulut İynemli kimdir? Dizileri, boyu, yaşı, sevgilisi

Aksiyon dizilerinin vazgeçilmez ismi Aras Bulut İynemli kimdir ve diğer bilgileri dizileri, yaşı, boyu, sevgilisi gibi detaylar.

Aras Bulut İynemli kimdir?

Yaşı: 25 Ağustos 1990
Boyu: 1.82 m
Kilosu: 70 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Bige Önal, Sevgilisi

25 Ağustos 1990 İstanbul doğumludur. Kendisini ilk gördüğümüz dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde gösterdiği performans ile olmuştur. Tüm Türkiye tarafından çok sevilmişti. Ajanslar ve birçok diziden teklif aldı hiç dur durak bilmeden kendini geliştirmeye ve özel oyunculuk eğitimleri almaya devam etmiştir.

Üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Uçak Mühendisliği Bölümü’nü başarı ile tamamlayarak elde etmiştir. Ancak oyuncu olarak hayatına devam etmek istemiştir. Oldukça da yetenekli olduğu ortaya çıkan başarılı ve genç oyuncu için bambaşka bir hayat başlamış oldu.

Dizileri

  • Öyle Bir Geçer Zaman Ki (Mete Akarsu)
  • Muhteşem Yüzyıl (Şehzade Bayezid)
  • Maral: En Güzel Hikayem (Sarp Altan)
  • İçerde (Mert Karadağ)
  • Çarpışma (Yamaç Koçovalı)
  • Çukur (Yamaç Koçovalı)

Böylelikle Aras Bulut İynemli kimdir konumuz son bulmuş oldu, genç oyuncu eminiz gelecekte daha önemli ve güzel rollerde yer alacaktır, şuan gayet güzel gidiyor.

Son zamanlarda rol aldığı neredeyse bütün yapımlar gerçekten izlenme oranı yüksek yapımlardı. Özellikle Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisindeki performansı ile artık akıllardan unutulmayacak bir yer edindi.

Daha fazla merak ettiğiniz isim var ise, dizi oyuncuları kategorimize bakabilirsiniz.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz