Ana Sayfa Alev Alev Dilan Çiçek Deniz kimdir? Nereli, yaşı, boyu, dizileri, sevgilisi

Dilan Çiçek Deniz kimdir? Nereli, yaşı, boyu, dizileri, sevgilisi

Genç oyuncu Dilan Çiçek Deniz kimdir ve diğer bilgileri sevgilisi, nereli, yaşı, boyu, dizileri gibi ayrıntılar ile sizlerleyliz.

Dilan Çiçek Deniz kimdir?

Yaşı: 17 Şubat 1995
Boyu: 1.78 m
Kilosu: 53 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Okan Can Yantır, Sevgilisi

17 Şubat 1995 Sivas doğumludur, son zamanlarda nereli olduğu hakkında oldukça çok araştırma yapıldı. Oldukça başarılı oyunculuk performansı gösteren genç oyuncu eğitimini, Ege Üniversitesi Edebiyat Bölümü’nü bitirerek elde etmiştir.

Özellikle 2014 Miss Turkey güzellik yarışmasında 1. olması ile Türkiye’de tanınmaya başlamıştır ve bu kariyerindeki en büyük adım olmuştur. Güzel oyuncu bunun ardından özel oyunculuk dersleri alarak kendini dizi dünyasına sokmuştur. İlk profesyonel dizi tecrübesini de Güneşin Kızları dizisinde Elif rolü ile gerçekleştirmiştir.

2015 yılında rol aldığı bu dizide tam 10 bölüm oynamış ve en önemli tecrübesini kazanmış oldu. Bununla beraber girdiği tüm yapımlarda oldukça fazla sahne ve bölüm oynamıştır. Tabi ki en çoğunu sizlerinde tahmin edeceğiniz üzere Çukur dizisinde oynamıştır.

Sonuç olarak dizilerde yaklaşık olarak 150 bölüme kadar rol almış ve bu aralarda Yarina Tek Bilet filim üzerinde çalışmaktadırlar.

Dizileri

  • Güneşin Kızları (Elif)
  • Tatlı Küçük Yalancılar (Ebru)
  • Bodrum Masalı (Su Ergüven)

Böylelikle Dilan Çiçek Deniz kimdir konumuz sonlanmış oldu, genç oyuncu kesinlikle kariyerinde daha önemli yapımlarda oynayacaktır, çünkü oyunculu ve güzelliği oldukça iyi, bu da önemli rol tekliflerinin gelmesine neden olacaktır.

Daha fazlası için dizi oyuncuları kategorimize uğrayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz