Ana Sayfa Haberler Yasak Elma sezon finali, yeni bölüm ne zaman olur

Yasak Elma sezon finali, yeni bölüm ne zaman olur

yasak-elma-sezon-finali-1
Yasak Elma sezon finali

Yasak Elma dizisi geçtiğimiz günlerde yeniden sete çıkmayı planlarken şimdi sezon finali durumu gündemde. Detaylara birlikte bakalım.

Henüz geçen günlerde yeni bölümler ve hemen ardından stok bölümler çekmek amacı ile hazırlıklar yapıldığını öğrenirken bugün yeni edindiğimiz haberlere göre Yasak Elma dizisi için bu sezon kapanmış bulunuyor.

Yasak Elma hakkında daha çok bilgi edinmek isterseniz lütfen dizi için hazırladığımız kategori sayfasına göz gezdiriniz: Yasak Elma Dizisi

Yasak Elma sezon finali

Dizi sezon finali kararı alarak bu sezon için set çekimlerini durdurduğunu açıkladı. Böylelikle artık en erken bir sonraki sezonda Eylül ayında yeniden ekranlarda görmeye başlayabileceğiz.

Fox TV için büyük izleyici kitlesi elde eden Yasak Elma maalesef bir süreliğine ekranlarda olmayacak. Fatih Aksoy, yapım şirketinin (Medyapım) patronu olarak bu durum ile ilgili son kararını açıkladı.

Gelecek günler için korona virüsü salgının sonlanmayacağını ve tehlikenin halen daha devam ettiğini düşünen Medyapım, Fox TV ile beraber Yasak Elma‘nın artık bu sezonda yayına çıkmasına gerek görmediğini belirtti.

Yasak Elma ne zaman çıkacak?

Setlere yazdan sonra başlayacağını ve Eylül ayında yeniden ekranlarda görmeyi umduğumuz Yasak Elma dizisi için ne yazık ki kesin sete çıkış tarihi ve yayın tarihi belli değil.

Gelecek günlerde edinilen yeni bilgiler ile sizlere en güncel bilgileri sunmaya devam edeceğiz.

Yasak Elma sezon finali hakkında siz neler düşünüyorsunuz. Fikirlerinizi yorum olarak paylaşmayı unutmayınız. Sağlıkla kalın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz