Ana Sayfa Haberler Arka Sokaklar Rıza Baba Neden Yok? Zafer Ergin Yeni Bölüm

Arka Sokaklar Rıza Baba Neden Yok? Zafer Ergin Yeni Bölüm

Ekranlarımızın vazgeçilmez dizisi Arka Sokaklar Rıza baba neden yok ve Zafer Ergin yeni bölümde olacak mı? Sorularını cevaplayalım.

551. bölüm yayın hazırlıklarına devam eden ekip son hızla hazırlıkları tamamlayıp, yayın aşamasına geçmek istiyor. Efsane yapımımız yüzlerce bölümü ve yılları geride bıraktı. Günümüze kadar oldukça iyi bir kitleye sahip oldu ve onu korudu.

Bildiğiniz üzere bu tarz yapımlar ne yazık ki bir elin parmağını geçmiyor, çok harika bir dizi demiyorum ama sürekli olarak seyircisini memnun etmeyi başardı.

Arka Sokaklar Rıza Baba Neden Yok?

Korana virüs nedeni ile çekimlere takılamayacak.

Mali sorunların üstesinden gelmek için ekip çekimlere devam kararı aldı!

Bildiğiniz üzere 65 yaş ver üzeri insanlara sokağa çıkma yasağı var, virüsten kolay etkilendikleri ve yakalandığı zaman ise ne yazık ki ölüm riski daha çok olduğu için. Zafer Ergin ise 77 yaşında ve doğal olarak çıkma izni yok.

Dolayısıyla Arka Sokaklar yeni bölüm çekimlerinde olmayacağı için onu izleyemeyeceğiz. Ekip mali olarak zor bir durum yaşamaması için çekimlere devam etme kararı aldı. Son zamanlarda sanırım buna benzer olaylara rastlamamız çok doğal.

Pek çok dizimizin yaşı ileri oyuncuları var ve bu dizilerimiz çekimlere devam edip para kazanmak zorundalar. Kanallarda fark ettiğiniz üzere yaklaşık 12 yıllık eski diziler dahi izleyici karşısına çıkıyor. Bunun nedeni tabi ki mevcut dizilerin çekimlere devam edememesi.

Her türlü önlem alınarak çekimler yapılsa da bu ne yazık ki çok riski bir durum. Zaten alınan önlemler tam olarak engelleyebilseydi bu virüsü, ülkemize bu kadar yayılmazdı.

Nereden yayılacağını bilemiyorsun, sete söylenen yemekten dahi bulaşabilir. Felaket tellalı varsayımlardan sonra umalım ki tüm sorunlar gönlümüzce çözülsün.

Daha fazlası için dizi haberleri kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın, her gün güncel bilgiler ve haberler paylaşıyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz