Ana Sayfa Bay Yanlış Bay Yanlış Dizisi Konusu Nedir? Başrol Oyuncuları Kimler?

Bay Yanlış Dizisi Konusu Nedir? Başrol Oyuncuları Kimler?

Merakla beklenen Bay Yanlış dizisi başrol oyuncuları ve dizinin konusu hakkında detaylar belli oldu, işte detaylar.

Dizimizin detayları belirli olurken binlerce hayran da araştırmalara devam ediyor. Bizler de son güncel bilgileri sizler için toparladık ve netleşen bazı bilgileri sunacağız.

Bildiğiniz üzere yaz dizisi olarak karşımıza çıkacak ve bu yüzden şuanda belirlenen tarih 2020 Mayıs ayı içerisinde yayınlanacağı, şuanda tüm hazırlıklar yapılıyor ve oyuncuları ise yavaş yavaş kendini yeni yapımlarına hazırlıyor.

Bay Yanlış Dizisi Konusu

Dizinin konusu kadın erkek ilişkisinin sorunları ve beyaz yakalı insanların hayatını temel alacak. Bildiğiniz üzere başrol oyuncumuz Can Yaman genel olarak aşk dizileri, romantik komedi yapımlarında yer alıyordu, fakat bu yapımda biraz daha farklı bir açıdan ele alınacak.

Kadın erkek ilişkisi ele alınırken elbette içerisinde yine romantik, drama bir bir parça da komedi ele alınacak. Peki farkı ne kaldı? Derseniz, beyaz yakalı insanların hayatı tam da burada devreye giriyor ve farklılık getiriyor.

Ayrıca Faruk Turgut ise konusunun ne olacağı ile ilgili soruya şu şekilde cevap vermiştir.

aşk mı? mantık mı? ikisi arasında kalırsan hangisini seçersin? Biz Kadınlar aşkı mı yanlış yaşıyoruz? yanlış adama mı aşık oluyor?

Kısacası, kadın erkek arasında ilişkiyi iyi bir şekilde sorgulayan ve beklentilerimiz doğru çıkar ise farklı bir açında yaklaşan bir yapım olacak.

Bay Yanlış Dizisi Başrol Oyuncuları

Can Yaman

Erkek başrol olarak karşımıza çıkacak, bildiğiniz üzere romantik komedi alanında oldukça ünü olan ve bu alanda en favori isimlerden birisi. Elbette bazı eleştiriler alıyor, yine de izleyici kitlesi oldukça geniş, dizimiz için oldukça uygun olacaktır.

Özge Gürel

Yine oldukça tanınan bu isim kadın başrol olarak karşımıza çıkacak. Romantik yapımlarda oldukça rol aldı ve yine bu alanda pek çok takipçisi olan birisi. Özellikle Annem dizisindeki drama performansı oldukça beğeni toplamıştı. Gördüğünüz üzere dizinin başrol oyuncuları oldukça iddialı görünüyor.

Böylelikle Bay Yanlış konusu ve başrol oyuncuları konumuzun sonuna geldik, daha fazlası için bu dizinin kategorisinden bizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz