Ana Sayfa Bay Yanlış Bay Yanlış ne zaman yayınlanacak? Gecikme var mı?

Bay Yanlış ne zaman yayınlanacak? Gecikme var mı?

bay-yanlis-ne-zaman-yayinlanacak
Bay Yanlış ne zaman yayınlanacak?

Bay Yanlış dizisi ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak? Birlikte bu tarihe birlikte bakalım, gecikme olacak mı görelim.

Geçmiş günlerde Bay Yanlış ile ilgili birçok haber yaptık. Bunların arasında oyuncu kadrosundan tutun da hangi kanalda olacağına kadar haberler mevcut. Geriye tek bir şey kaldı ne zaman yayınlanacağı.

Bay Yanlış hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, dizi için hazırladığımı kategori sayfasına bir bakınız: Bay Yanlış Dizisi

Bay Yanlış ne zaman yayınlanacak?

Dizi cast çalışmalarını bitirdi sayılır. Ekip efsane bir şekilde hazırlandı. Kısaca ekipteki isimleri tekrar bir gözden geçirip devam edelim:

Can Yaman, Özge Gürel, Feri Baycu, Lale Başar, Fatma Toptaş, Gürgen Öz, Suat Sungur, Sarp Can Köroğlu, Cemre Gümeli, Serkay Tütüncü, Ece İrtem, Kimya Gökçe Aytaç, Taygun Sungar ve Anıl Çelik.

Gold Film öncülüğünde hazırlanan dizi Fox TV ekranlarında yayınlanacak. Yönetmenliğini Deniz Yorulmazer yapacak. Senaryo tarafında ise Aslı Zengin kalem tutuyor.

Bay Yanlış dizisi için yayın tarihi: Haziran sonunda diye belirtilmektedir. Direk net bir tarih yok ancak Haziran ayının son haftası diye söylenmektedir. Büyük bir merakla bekleyişteyiz.

Korona virüsü yüzünden birçok ilde sokağa çıkma yasakları ve birçok kısıtlama mevcut. Hal böyle olunca birçok sektörün etkilendiği gibi dizi sektörü de çok etkilendi.

Kısıtlamaların gevşetilmesi üzerine birçok dizi çekim tarihlerini ufak ufak belirtmeye başladı. Bunlardan biri de Bay Yanlış oldu. Haziran ayının son haftasında dizinin ilk bölümünü görebileceğiz.

Bay Yanlış ilk bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz? Nasıl bir giriş yaparlar? Fikirlerinizi yorum olarak paylaşmayı unutmayınız. Sağlıkla kalın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz