Ana Sayfa Yeni Hayat Yeni Hayat Dizisi Konusu, Fragmanı, Yönetmeni, Yapımcısı

Yeni Hayat Dizisi Konusu, Fragmanı, Yönetmeni, Yapımcısı

Kanal D’nin yeni dizisi Yeni Hayat konusu, yönetmeni ve yapımcısı gibi bilgiler fragmanı yayınlandıktan sonra netleşti.

Bildiğiniz üzere son zamanlarda Kanal D ekranlarında çok fazla dizi görmüyoruz, bazıları sonlandı ve bazıları ise korona virüsü nedeniyle yeni bölüm çekemiyor.

Yani kanalın yeni bir diziye ihtiyacı var, bu yüzden son hızlı bu dizinin hazırlıklarına devam ediliyor, fragmanda görünen o ki çoktan bazı bölümleri hazırlamışlar. Zaten oyuncuların, yani kemik kadronun oluştuğunu biliyorduk, diğer hazırlıklarda bitmiş gibi duruyor.

Yeni Hayat Konusu

Harp Akademisi mezunu eski Yüzbaşı bizim başrol oyuncumuzdur ve Yüzbaşı Adem olarak anılmaktadır. Fakat, bazı sebeplerden dolayı mesleğinden ayrılmış ve ailesini korumak, geçinmek için iş aramaktadır.

Elbette kendine en uygun meslek, yakın koruma görevidir. Güzel bir kadın olan Yasemin’i koruma görevi üstlenir, ne yazık ki aralarında aşk gelişir ve ikisi de evli olmasına rağmen tutkulu bir aşk düşerler, elbette bu sorunların başlangıcı olur.

Yasemin’in kocası hiçte iyi birisi değildir. Bu aşk ikisinin başına çok büyük dertler ve sorunlar açar, hikaye düşmanlar ile gelişir ve böyle devam eder.

Ne yazık ki gene bir yasak aşk hikayesi ile karşı karşıyayız. Kanal D’nin dizi tutturması için daha farklı yol izlemesi gerektiğini düşünüyorum. Şahsen neredeyse ilgilimi tamamen çekmediğini söyleyebilirim, sizlerin düşünceleri nedir?

Yeni Hayat Yapımcısı ve Yönetmeni

Yapımcılığını Karga Seven Pictures şirketi üstlenecek, genel olarak FOX TV ve Kanal D ekranlarına dizi hazırlayan bir yapım şirketi. Şuan için 9 yapımda imzaları bulunmakta, ayrıca 2008 yılında kurulmuştur.

Şahsen Hekimoğlu oyuncu kadrosu ve dizinin genel konusunu seviyorum, bu yapım şirketine ait. Yani son zamanlarda biraz daha iyi yapımlara imza atam ve başarıya giden bir yapım şirketi, fakat bakalım bu dizide nasıl bir başarı göstecekler.

Başak Soysal ve Cem Özüduru ikilisi bu yapımı beraber yönetecekler, ikisi de genç bir isim fakat ne yaptığını bilen isimler, bu konuda bir sorun olacağını düşünmüyorum, başarılarını diliyoruz, bakalım nasıl bir etki bırakacaklar.

Yeni Hayat Fragmanı

Böylelikle Yeni Hayat konusu adlı konumuzun sonuna gelmiş olduk, merak ettikleriniz olursa yorum olarak belirtebilirsiniz, size iyi seyirler dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz