Ana Sayfa Haberler Yeni Hayat dizisi çıkmayacak mı? İptal mi oldu?

Yeni Hayat dizisi çıkmayacak mı? İptal mi oldu?

Kanal D‘nin yeni dizisi Yeni Hayat iptal mi oldu? Çıkmayacak mı? gibi sorular izleyiciler tarafından sorulmaya başlandı.

Bildiğiniz üzere Kanal D ekranlarında ve diğer TV’lerde son zamanlarda epey bir dizi ara verdi ve bazıları da sonlandı. Hal böyle olunca yeni yapımlara ihtiyaç duyuluyor ve pek çok hazırlık yapılmakta ve bazılarınki bitti.

Örneğin FOX TV üzerinde çalıştığı Bay Yanlış dizisinin nedeyse hazırlıklarını bitirdi. Kanal D ise bu dizimizin hazırlıklarını bitirdi ve fragmanını yayınladı.

Yeni Hayat dizisi iptal mi oldu?

Çok fazla olumsuz yorum aldı, şuan için resmi bir açıklama yok.

Evet zaman zaman konularımızda bu durumu eleştiriyoruz, aldatan koca, dayak yiyen kadın rollerini, ne yazık ki buradaki başrol eşini aldatarak, karısını ve kızını üzecek, bu fragmanda açık bir şekilde görülüyor.

Fragman yayınlanmasına rağmen sadece yakında deniyor, ve net bir tarih verilmedi, yani seyircilerin nasıl tepki vereceği bekleniyor ve şuana kadar oldukça sert bir tepki ile karşılaştılar. İlerleyen günlerce resmi açıklama gelmesi an meselesi.

Bu fragmanın altındaki yorumlara bakarsanız sadece eleştiri görürsünüz, ve bu yorumlara yapılan binlerce beğeniyi.

Gerçek şu ki, dizi beğenilmedi ve merakla da beklenmiyor, yeni dizi tanıtım fragmanı dahi 300 bin kişi tarafından seyredildi, ki bu çok düşük bir değer.

Bu yüzden iptal için resmi bir açıklama gelmedi çok olası, aksi halde muhtemelen 13-15. bölümde final yapacak diziler arasında eklenecek.

Fakat yapımcı firma son zamanlarda iyi başarılar elde ediyor, bunun üstesinden geleceğinden eminim. Karga Seven Pictures yapımcı ve aynı zamanda Hekimoğlu‘nunda yapımcılığını üstlenmekte, biliyorsunuz bu dizi iyi tuttu son zamanlarda.

Uyarma da olsa gayet beğenildi, şahsen pek çok sahnesini seyrettim, gıcık hastalar olmazsa oldukça komik ve neşeli aslında, şahsen hep komedi türünü tercih ediyorum. Zaten yeteri kadar derdimiz var.

Sonuç olarak, Yeni Hayat dizisi çıkmayacak mı? sizlere net bilgi aktarmak için tüm haberleri takip ediyoruz, yakında bu konu ile alakalı bir açıklama paylaşılır.

Daha fazlası için kesinlikle dizi haberleri kategorimize uğramanızı öneririz, iyi seyirler dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz