Ana Sayfa Bay Yanlış Bay Yanlış Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Bay Yanlış Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

bay-yanlis-oyunculari-guncel-oyuncu-kadrosu
Bay Yanlış Oyuncuları

Bay Yanlış dizisi için güncel oyuncuları liste halinde sizlere sunduk. Ekibe katılan yeni oyuncular olması halinde hemen ekleme yapacağız.

Bay Yanlış dizisi oyuncuları ve rolleri hakkında bilgi edindikçe yazımızı güncel hale getiriyoruz. Son bilgileri öğrenmeye devam etmek için bizleri arada ziyaret etmeyi unutmayınız.

 

Türkiye’de çokça konuşulan Can Yaman‘ın başrol oyuncusu olacağı Bay Yanlış dizisi için oyuncu kadrosu hazırladık. Listemiz giderek büyüyor. Bay Yanlış yeni oyuncular geldikçe listeyi güncel tutmaya devam ederek ekleme ve çıkarma yapacağız. Bizleri takip etmeye devam edebilirsiniz.

 

Bay Yanlış hakkında daha fazla içerik görmek istiyorsanız lütfen dizi için hazırladığımız kategoriye göz atınız: Bay Yanlış Dizisi

Bay Yanlış dizisi teması, dizi konusu ne olacak diye merak ediyorsanız, lütfen tıklayınız: Bay Yanlış Dizi Konusu?

 

Geçtiğimiz günlerde Bay Yanlış dizisinin yönetmenliğini Deniz Yorulmazer‘in yapacağını öğrenmiştik. Senaryo tarafında ise Aslı Zengin kalem tutuyor. Gold Film yapımcılığında hazırlanan dizi zengin oyuncu kadrosu ile meraklı dizi severleri heyecanlandırmaya yetti.

 

Bay Yanlış Oyuncuları

Can Yaman

Sevgili oyuncumuz son zamanlarda özellikle Türkiye’de çokça konuşulup tartışılmıştı. Yurt dışında çok sevilen oyuncularımızdan biri olarak halen daha konuşulmaktadır.

Bay Yanlış dizisinde erkek başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkacak. Başrol oyunculuğunu Özge Gürel ile paylaşarak partner olacaklar.

Dizideki rolü şu anda belli değil ancak romantik komedi alanında yaptığı roller çok sevilmektedir. Şimdilik bildiğimiz kadarı ile romantik komedi yerine kadın-erkek ilişkilerini sorgulayan ve beyaz yakalıların hikayesini anlatacağı bir rolde göreceğiz. Daha detaylı bilgiler ile karşınıza çıkacağız.

 

Özge Gürel

Can Yaman’a partner olarak Özge Gürel kadın başrol oyuncusu olarak karşımıza çıktı. Başarılı oyuncu geçmişte gösterdiği kaliteli oyunculuğu ve güzelliği ile devamlı konuşulmuştur.

Dizide özellikle Can Yaman’ın kadın-erkek ilişkilerini sorgulayacağı bilindiği için Özge Gürel’i zor zamanlar bekliyor. Ya da Can Yaman’ı mı demeli 🙂

 

Feri Baycu

Kendisi oldukça tecrübeli ve başarılı bir oyuncudur. Özellikle Erkenci Kuş’ta gösterdiği performans sebebi ile çok sevilmişti.

Feri Baycu Bay yanlış dizisinde Özge Gürel’in annesi rolünde olacak. Karakteri hakkında çok bilgi bulunmuyor. Yani tutucu bir anne mi yoksa daha açık fikirli mi henüz belli değil. Gelecek zamanda tüm ayrıntıları ile karşınıza getireceğiz.

 

Lale Başar

Tecrübeli oyuncu henüz hangi rolde karşımıza çıkacak belli değildir. 86 yılı Hacettepe Devlet Konservatuvarı mezunudur.

Tecrübesini ve dizilerde gösterdiği performansı sorgulamaya gerek yok. Sevilen ve sayılan bir oyuncudur. Bay Yanlış dizisinde gördüğümüz için çok memnunuz.

 

Fatma Toptaş

Mersin, 82 doğumlu değerli oyuncu yine dizide oyuncu listesine giren isimlerden oldu. En son Annem dizisi ve No: 309 dizilerinde görmüştük. Henüz Bay Yanlış dizisinde nasıl bir rolde karşımıza çıkacak bilinmiyor.

 

Gürgen Öz

Sevgili oyuncu 78, Zonguldak doğumludur. Yurt içi ve yurt dışı birçok tiyatro oyununda yer alarak kalitesini ve tecrübesini artırmaya devam etmiştir. Bu denli tecrübeli bir oyuncuyu ekipte görmek çok sevindirici!

Rolü henüz belli değil ancak yakın zamanda açıklanması bekleniyor.

 

Suat Sungur

Değerli oyuncu 61, Denizli doğumludur. Türkiye’de birçok tiyatro camiasına büyük katkılarda bulunmuştur. Tecrübeli oyuncu kadrosu ile bezenmiş Bay Yanlış dizisi güçlü ekip arkadaşları edinmeye devam ediyor.

 

Sarp Can Köroğlu

14 Temmuz 1990 İstanbul doğumlu Sarp Can Köroğlu Mimar Sinan Üniversitesi Arkeoloji Bölümü’nü başarı ile bitirmiştir. Elde Var Hayat, Adını Feriha Koydum, Güneşin Kızları gibi yapımlarda yer almıştır.

Son projesinde – Yasak Elma, Kemal – göstermiş olduğu başarılı performansı ile izleyiciden tam not almıştır. Yeni projelere yelken açmış başarılı bir oyuncu olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Cemre Gümeli

En son Elimi Bırakma dizisinde Cansu Kara rolü ile görmüştük. Başarılı oyuncu daha öncesinde Servet ve Tatlı İntikam dizilerinde güzel performans göstermişti.

Sırada Bay Yanlış dizisinde edineceği deneyim bulunmakta. Başarılı şekilde rolünü yerine getireceğine inanıyoruz.

 

Serkay Tütüncü

Afili Aşk dizisinde Volkan Çekerek rolü ile izleyici tarafından bilinir oldu. Rolünde gösterdiği performansı çok beğenilen oyuncu daha öncesinde Survivor 2016 ve Para Bende gibi yarışmalara da katılmıştı.

İnsanlık Suçu isimli mini dizide Gökhan rolünü üstlenmişti.

 

Ece İrtem

5 Ocak 1991 Sivas doğumludur. Yaşı henüz çok genç olmasına karşın birçok projede güzel roller elde ettiğini ve bu rollerin de üstesinden geldiğini açıkça belirtmek gerek.

Kertenkele, Şeref Meselesi, Paramparça, O hayat Benim (Sinem), Yeni Gelin (Afet) ve Payitaht Abdülhamit (Robina Fain) rolleri ile karşımıza çıkmıştı. Gösterdiği performanslar oldukça beğenildi ve zamanla daha aktif rolleri almaya başladı.

 

Kimya Gökçe Aytaç

Özellikle 2011 yılından sonra birçok projede yer almasını bilmiştir. Başarılı bir oyuncudur. Profesyonel oyunculuk hayatına Arka Sokaklar dizisinde 117 ve 118. bölümleri oynayarak giriş yapmıştır.

Birçok yapımda yer almıştır lafı fazla uzatmadan söylemek gerekirse, Diriliş Ertuğrul (Evdokya), Erkenci Kuş (Polen) ve Afili Aşk dizisinde Sırma rolü ile karşımıza çıkmıştı.

 

Taygun Sungar

Babam ve Ailesi isimli dizide yer almıştı. İlk profesyonel oyunculuk deneyimini Kavak Yelleri zamanına dayanmaktadır.

En son Çoban Yıldızı dizisinde Ali Karakaya rolü ile karşımıza çıkmıştı. Bay Yanlış dizisinde kadroya girmeyi başarmıştır. Edineceği rolü büyük başarı ile sunacağını düşünmekteyiz. Kendisine başarılar dileriz.

 

Anıl Çelik

1 Ocak 1988 Ankara doğumludur. Hem oyuncu hem de prodüktör olarak tanınmaktadır.

Profesyonel oyunculuk hayatına Selena dizisinde başlamıştır. Burada Ceyhun rolü ile görmüştük. Ardından 2006 senesinden sonra birçok yapımda yer almaya devam etmiştir. Bunların hepsini buraya sıralamak sizler için sıkıcı olabilir.

 

Son yıllarda yer aldığı bazı yapımlardan ufacık bahsedelim, Çilek Kokusu dizisinde Erdem, Hayat Sevince Güzel dizisinde Yaşar, Erkenci Kuş dizisinde Cey Cey rolü ile görmüştük.

Ekibe katılan yeni isimler oldukça biz de listemizi güncelleyecek sizlerin karşısına en yeni liste ile çıkacağız. Oyuncu Kadrosu hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Yorum yapmayı unutmayınız, sağlıklı günler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz