Ana Sayfa Dizi Özetleri Tutunamayanlar Çevrimiçi 3. bölüm özeti, son bölüm özeti

Tutunamayanlar Çevrimiçi 3. bölüm özeti, son bölüm özeti

TRT 1 ekranlarında sevilen yapım Tutunamayanlar Çevrimiçi bölüm özeti ile karşınızdayız. Son bölüm özeti oku ve ayrıntıları öğren.

Tutunamayanlar Çevrimiçi 3. bölüm özeti

Tarık ve Yağız müzik dünyasına girmeye karar verir. İrem, mahalledekilerle kaynaşmak için Tarık’tan yardım ister. Online olarak bağlanıp yaprak sarması yapmayı öğrenmeye çalışır.

Vildan bu durumdan pek hoşlanmasa da mahalledekiler İrem’e destek olmaya çalışır. Tarık ise boş adam olmadığını göstermek için müzik piyasasına girmeye karar verir. Bu konuda Şair Lütfi ve İlham Perisi’nden yardım ister.

Şair Lütfi, Tarık için şarkı sözleri yazar. Tarık’ın bu maceralı girişimine Yağız da ortak olur ve beraber klip çekerler.

Tutunamayanlar Çevrimiçi konusu

Leyla ile Mecnun dizisini hatırladınız mı? Elbetteki hatırladınız, konusu ve genel yapısı oldukça benzemekte, aslında şahsen bundan hiç şikayetçi değilim, gayet güzel günleri hatırlatıyor.

Elbette kendine özgü konusu var. Başrol oyuncumuz Tarık işsiz güçsüz bir adamdır, yani dizinin isminden de anlayacağınız üzere başarısız bir insandır. Fakat, kendine özgü karakteri ve komik kişiliği ile hayatını bir şekilde daim ettirmektedir.

Diğer başrol İrem ise eskiden zengin fakat şuanda zengin değildir, çünkü babasının işleri kötü gitmiş ve tüm paralarını kaybetmişler. O da hayata dört elle sarılmaya çalışmaktadır, üzerindeki sıkıntıları atmaya ve zorlukları yenmeye çalışmaktadır.

Tüm bunlar olurken Tarık her zamanki gibi bir iş görüşmesine gider, burada iste İrem ile karşılaşır ve hikaye başlar.

Tarık artık İrem’e aşık olmuştur, ve onun durumundan haberdar olur, onu kendi yaşadığı mahallesine taşınmaya ikna eder. İrem ise burada artık hayatını bir düzüne koymaya çalışmaktadır, ve başarılı biri olmak istemektedir.

Ah dostlar fark ettiğiniz mi? Burada herhangi bir evli adam karısını aldatmıyor veya birine sarkıntılık yapmıyor. Umalım da konu bittikten sonra eklemesinler!

Tutunamayanlar Çevrimiçi oyuncuları

  • Doğu Demirkol
  • Ece Çeşmioğlu
  • Zafer Algöz
  • Şinasi Yurtsever
  • Asuman Dabak
  • Bora Akkaş
  • Hande Katipoğlu
  • Barış Yıldız
  • Yeliz Kuvancı
  • Bülent Çolak

Böylelikle son bölüm özeti oku konumuz son bulmuş oldu, daha fazlası için dizi özetleri kategorisini uğrayabilir ve sevdiklerinize bakabilirsiniz.

Konu sürekli güncel kalacaktır, yani her zaman dizi hakkında en günceline bu konudan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz