Ana Sayfa Dizi Özetleri Kalk Gidelim Eve 2. bölüm özeti, son bölüm özeti

Kalk Gidelim Eve 2. bölüm özeti, son bölüm özeti

TRT 1‘in komedi kaynağı Kalk Gidelim Eve bölüm özeti ile karşınızdayız. Son bölüm özeti oku ve tüm gelişmelerden haberdar ol.

Kalk Gidelim Eve 2. bölüm özeti

Köydeki Mustafa Ali, İstanbul’da kalan Seyfettin’i otele yerleştirmiş ama Seyfettin ekstraları pahalı bulduğu için oteli terk etmiştir. Şimdi Seyfettin’e kalacak yeni bir yer lazımdır ama Mustafa Ali kendi derdine düşmüştür.

Çünkü yalnızlıktan sıkılan Mustafa Ali, küçük halüsinasyonlar görmeye başlamıştır ve aklını yitirmeye başladığını düşünür. Nurcan ise 14 günlük karantinasını asla bozmak istemez. Aralarında onları ayıran bir kapı vardır ve Nurcan, arada kapı olsa da Mustafa Ali ile uğraşmaktan vazgeçmez.

Sevda, Yıldız’la yaptığı “ikram yemeği” mesaisini sürdürür. Ayrıca Samim ile Yıldız’ı birbirlerine yaklaştıracak planlar yapar. Tarlalarda çalışıp üretimi arttırmaya niyet eden Samim, annesinin bu planını kısa sürede farkına varır. Evde tek başına sıkılan Meryem, Dudu’dan hamile sporlarına dair videolar alır ve spor yapmaya başlar.

Ancak spor Meryem’e göre değildir ve asla Dudu gibi yapamamaktadır. Meryem’i spor yaparken videoya çeken ise İnsaf’tır. Ercan, internetten ürün satıp para kazanma derdindedir. Bunun için geliştirdiği bağışıklık sularına “profesör” adını verir ve marka çalışması için “You-Tube” kanalı olan Şakir ile reklam kampanyası işine girer.

Bu ürünlerden para kazanmak niyetinde olan Ercan, Şakir’e önemli miktarda para verir. Efe ise babası ile annesinin tanışma yıldönümleri olduğunu öğrenir. Annesine jest yapmak için Sadık’tan annesi ile tanıştıkları ilk gün söylediği türküyü videoya çekip, atmasını ister.

Ancak bu türkü daha sonra bambaşka bir olaya sebep olacaktır. Mustafa Ali, Seyfettin’i en sonunda İstanbul’daki eski avukatının boş villasına yerleştirir. Seyfettin’in başı rahata erince Sevda huysuzlanır. Seyfettin, evde tek başına olduğuna Sevda’yı ikna eder. Ancak iftar saatini Sevda ile telefonda konuşarak bekleyen Seyfettin’e zamansız bir “komşu” ziyareti işleri karmakarışık eder.

Kalk Gidelim Eve konusu

Dizimiz aslında üç sezondur devam ediyor, ilk başta “Eve” kelimesi eklendiği için sizlere farklı gelebilir, fakat bildiğimiz bizim dizi, sadece korona virüs dolayısıyla alınan bir önlem.

Dizimizin konusu genel olarak komik ve sevecen aileleri kapsamaktadır, komedi türündedir. Yani bir zamanlar bunu yaşadım, intikamımı alacağım havası yoktur, ve bu yüzden sevdiğim bir türdür, bitmesini de pek istemem.

Küçük bir yerde yaşayan ailenin başına gelmedik kalmaz, ama bu üzüntülü değil komedi olarak, tabi komik karakterlerinde de kendine göre bir çözümü vardır tüm bu olaylara.

Her zaman dediğim gibi aşk dizisi veya drama dizisi çekmek daha kolaydır, ama herkesi güldürmek gerçekten zor bir iştir, ekibe kolaylıklar diliyorum.

Kalk Gidelim Eve oyuncuları

 • Ufuk Özkan
 • Erkan Sever
 • Mehtap Bayri
 • Ayça Varlıer
 • Aslı Omağ
 • Hayrettin
 • Kerim Yağcı
 • Alper Saylık
 • Can Kıran
 • Sena Çakır
 • Ali Dinç
 • Dilara Gül Demiral
 • Bayazıt Gülercan

Ek bilgiler

Yapımcı: Eyüp Üstün
Yayın Tarihi: Her cuma 21:30

Böylelikle son bölüm özeti konumuz son bulmuş oldu, daha fazlası için bizleri takip etmeyi unutmayınız, dizi özetleri kategorimize göz atabilirsiniz.

Konumuz sürekli güncel kalacak, her zaman en son gelişmeye buradan bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz