Ana Sayfa Haberler Zalim İstanbul ne zaman çıkacak? Final mi yapıyor?

Zalim İstanbul ne zaman çıkacak? Final mi yapıyor?

zalim-istanbul-ne-zaman-cikacak
Zalim İstanbul ne zaman çıkacak?

Avşar Film öncülüğünde hazırlanan Zalim İstanbul dizisi ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak? Final yapma ihtimalleri var.

Şenol Sönmez yönetmenliğinde hazırlanan dizide senaryo kısmında ise Aysun Erdoğan, Seda Çakır Avunduk ve Özlem Taşağal Yakıcı isimlerini görüyoruz.

Dizi için daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen tıklayınız: Zalim İstanbul Dizisi

Korona virüsü sebebi ile çekimlerine ara verilen Zalim İstanbul dizisi ne zaman çıkacak birlikte bakalım.

Zalim İstanbul ne zaman çıkacak?

Dizi için yayın tarihi tam olarak belli olmasa da çekim tarihi belli oldu. Elbette çekimlerden kısa bir süre sonra yayınların da paylaşılacağını düşünüyoruz. Bu sebeple iki tarih arasında çok büyük fark olmasa gerek.

Çekimler Ramazan Bayramı sonrasında başlıyor. Dizi için merakla haber bekleyen dostlarımıza duyurmuş olalım. Çekimler başlayacağına göre dizi için bölümler de hızla gelecektir.

Ne yazık ki bir de kötü haber olarak düşündüğümüz bir haber var. Avşar Film diziyi 40. bölüme tamamlamak istiyor. Bu da akıllara final mi olacak düşüncesini getiriyor. Final olup olmayacağı veya sezon finali olup olmayacağı gelecek günlerde netliğe kavuşacak.

Kadroya hızlıca tekrar bakalım: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Yağmur), Sera Kutlubey (Cemre), Bahar Şahin (Ceren), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin) ve Gamze Demirbilek (Nurten)

Ramazan Bayramı’na kadar final olup olmayacağı açıklanmış olacaktır. Güncel bilgiyi sitemizden elde edebileceksiniz. Ancak bunun yanında kesin olan bir şey var ki Zalim İstanbul şu an için 40. bölüme tamamlanacak.

Sizce final mi olacak, yoksa sezon finali olup sonrasında devam kararı mı alınacak? Konu ile ilgili fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın. Sağlıkla kalın!

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz