Ana Sayfa Haberler Hekimoğlu dizisinin senaristi değişti! Yeni senarist kim?

Hekimoğlu dizisinin senaristi değişti! Yeni senarist kim?

Ekranların yeni sevilen dizisi Hekimoğlu dizisinin senaristi değişti ve yeni senarist hemen ardından belli oldu işte detaylar.

Bildiğiniz üzere son zamanlarda Kanal D yeni dizi üretmekte problem yaşıyordu, ve nihayetinde bu dizide başarı sağladı. Uyarlama da olsa, başrol oyuncusu Timuçin Esen güzel canlandırması ile izleyicilerin beğenisini kazandı.

Şuanda yeni bölüm bekleyişi var ve korona virüs salgınından dolayı ara verilmişti, çok yakında gelişmeler yaşanır ve bizde dizi haberleri kategorimizde sizler ile paylaşırız.

Hekimoğlu dizisinin senaristi kim?

Dizimizin yeni senaristi Neşe Çehiz oldu.

Kendisi 62 yaşında tecrübeli bir isim, fakat son yıllarda pek aktif değildi, en azından bizim bildiğimiz kadarıyla, çünkü son projesi 2009 yılında Kasaba adlı TV serisi olarak görünüyor.

Şuan için 6 farklı projede yer almış ve ilk projesi Karakolda ayna var TV serisi olan yapım 2000 yılında seyirciyle buluşmuştu. Yani bazı dönemler aktif olamasa da, yaklaşık 20 yıldır dizi sektöründe senaryo üretiyor diyebiliriz.

Eski senarist Banu Kiremitçi Bozkurt 14 bölümü tek başına yazmış ve izleyicilerin beğenisi kazanmıştı, şahsen memnundum, neden ayrıldığı hakkında açıklanan bir bilgi yok.

Sonuç olarak dizimizin 15. bölüm itibari ile Neşe Çehiz senaristliğini üstlenecek.

Umuyoruz ki, daha güzel olur, çünkü dizi genel olarak şuanda beğenildi, efsane değil fakat komik sahneleri ve bazı diğer sahneler severek izleniliyor. Diğer konularımda dediği gibi ALTADAN KOCA ve DAYAK YİYEN KADIN figüründen insanlar bıkmış bir halde.

Yani yeni bir dizi çıkınca ve biraz farklı olunca haliyle insanlar hemen ilgi gösteri veriyor.

Böylelikle Hekimoğlu dizisinin yeni senaristi kim hakkındaki konumuz son bulmuş oldu, diğer dizi haberleri makalelerinde görüşmek üzere.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz