Ana Sayfa Hekimoğlu Hekimoğlu Ateş Hekimoğlu Kimdir? Timuçin Esen Dizileri

Hekimoğlu Ateş Hekimoğlu Kimdir? Timuçin Esen Dizileri

Ateş Hekimoğlu Kimdir?

Ekranların yeni sevileni Hekimoğlu dizisi karakteri Ateş Hekimoğlu kimdir ve onu canlandıran Timuçin Esen dizileri, boyu, yaşı.

House of Md dizisinde uyarlama olan yapımızın gün geçtikçe oyuncu kitlesini genişletiyor. Özellikle de bütçesine oranla şuan için güzel başarılar elde etti.

Bildiğiniz üzere önceden senaryo hakkında konuşmuş ve sevilip sevilmeyeceği hakkında fikir yürütmüştük, tabi uyarlandığı House of Md dizisi 8 sezon süren etkileyici bir yapımdı, beklentimiz çok yüksekti, elbette o düzeyde bir yapım ortaya çıkmadı, yine de diğer aşk dizileri ile karşılaştırıldığı zaman şuanda gayet iyi.

Oyuncu kadrosu konumuza giderek bu dizinin oyuncularına ulaşabilirsiniz.

Hekimoğlu Ateş Hekimoğlu Kimdir?

Karakter bakımından ilgi çekici ve farklı özelliklere sahip. Elbette her tıp uzmanının yani doktorların zeki olması ve elinden her iş gelmesi beklenir.

Bu karakterimiz de farklı olarak imkansız bir iş onun için yoktur ve tüm sorunları çözmeye hazır ve isteklidir. Tıp dehası olarak da adlandırabiliriz. Farklı düşünce tarzı ile, etrafındaki ve yardımcılarını düşünmeye zorlar, elbette biz izleyicileri de.

“Herkes yalan söyler”

Bu söz onun en sevdiği sözdür, aslında onun için çok şey ifade eder. Özellikle de karşındaki sorunu çözmekte çok işine yarar.

Sonuç olarak, ilgi ile takip edebileceğimiz bir karakterdir kendisi.

Timuçin Esen Kimdir? Dizileri, Yaşı, Boyu

Yaşı: 14 Ağustos 1973
Boyu: 1.90 m
Kilosu: 82 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Bilge Türe

14 Ağustos 1973 Adana doğumludur. Tecrübeli oyuncu, Ankara Ted Koleji mezunudur. Daha sonrasında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü 2 yıl okuduktan sonra İstanbul Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü’ne geçiş yapar. Burada eğitimini başarı ile tamamlar. Hiç vakit kaybetmeden İtalya ve ABD’de tiyatro oyunculuk eğitimleri alır. Eğitim konusunda elini korkak alıştırmayan Timuçin Esen daha sonrasında Los Angeles’ta 7 yıl boyunca sinema-yönetmenlik üzerine master yapmış ve kendini olabildiğince geliştirmiştir.

Ünlü oyuncu koçu Larry Moss’un öğrencilerinden biri olduğunu da belirtelim. Timuçin Esen birçok yapım ve yönetimde bulunmuş çok başarılı bir oyuncu olduğu gibi aynı zamanda yetenekli bir yönetmendir.

Türkiye’de yer aldığı ilk profesyonel proje Gurbet Kadını isimli dizi olmuştur. Dizi 2003 senesinde ekran karşısında idi ve burada Hakkı rolü ile karşımıza çıkmıştır. Sonrasında birçok dizi ve filmde yer almaya devam etmiştir.

Timuçin Esen dizileri

  • Gurbet Kadını (Hakkı)
  • Hırsız Polis (Çınar)
  • Kapalıçarşı
  • Vicdan (Yunus)
  • Gönül İşleri (Yılmaz)
  • Bodrum Masalı (Faryalı)
  • Gülperi (Kadir Aydın)

Ateş Hekimoğlu kimdir sorusunu güzelce cevapladık, daha fazlası için bizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz