Ana Sayfa Haberler Aşk-ı Memnu Tekrardan Ne zaman, Hangi Kanalda Başlıyor?

Aşk-ı Memnu Tekrardan Ne zaman, Hangi Kanalda Başlıyor?

Aşk-ı Memnu Tekrar Bölümleri?

Efsane diziler arasında yer alan Aşk-ı Memnu tekrardan yayınlanacak, ne zaman başlıyor, hangi kanal ve saatlerde yayınlanacak?

Son zamanlarda büyük sıkıntılar ile mücadele eden kanal ve yapımcılar yeni kararlar almaya devam ediyor. Pek çoğu Korona Virüs yüzünden yeni bölüm çekemiyor ve de ne yazık ki virüse yakalanan bazı isimler var.

Örneğin Cansın Çekili Korona Virüs‘üne yakalandı adlı bir konu göndermiştik, detaylar için tıklayıp o konuya gidebilirsiniz.

Şimdi ise eski efsane dizileri tekrar gün yüzüne çıkarma vakti. Normalde buna biraz tepki gösterirdim fakat bu durumda biraz haklılar, zaten pek çok sıkıntı mevcut, hem maddi hem de manevi bu şekilde tekrar bölümleri gibi geçici çözümler almaları gayet doğal.

Aşk-ı Memnu Ne Zaman Başlıyor? Hangi Gün ve Saat?

6 Nisan Pazartesi, hafta için her gün saat 10.45’de

Yani her hafta içi günlerinde izleyebilirsiniz, saatte bence oldukça uygun, sabah kahvaltısından sonra izleyecek bir şey bulamayanlar için güzel olmuş.

Bildiniz üzere konusu tüm aile ilişkilerini alt üst ediyordu, fakat içerdiği gerilim ile 2 sezon gerçekten büyük bir izleyici kitlesini kendine çekti. Aslında o dönemlerde EZEL dizisi de vardı sanırım, yani o yıllarda gayet güzel yapımlar izlemişiz.

Elbette buradaki başrol oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat çok farklı bir dizi olmasına yol açmış. İşte başrol seçimi ne kadar önemli, gerçi bu diziden sonra ikisinin de bu seviyede başka bir rolü olmasa da kariyerlerindeki en önemli adımı atmalarına yardımcı olmuş.

Böylelikle Aşk-ı Memnu tekrar bölümleri ne zaman ve saat kaçta sorusunu güzelce cevaplamış olduk, sizlere iyi seyirler diliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz