Ana Sayfa Haberler Cansın Çekili Korona Virüsüne Yakalandı – Paylaştığı Görsel

Cansın Çekili Korona Virüsüne Yakalandı – Paylaştığı Görsel

cansin-cekili-korona-virus-oldu
Cansın Çekili Korona Virüsüne Yakalandı - Paylaştığı Görsel

Cansın Çekili korona virüsüne yakalandı ve bu durumu sosyal medyada bir görselde ifade etti. Test sonucum pozitif çıktı diye belirtti!

Star TV‘de yayınlanan Çocuk dizisinde Zeynep rolü ile hatırladığımız Cansın Çekili ne yazık ki korona virüsüne yakalanmıştır. Çok az dışarı çıktığını ve nasıl bu virüsten etkilendiğini bilmeyen ünlü oyuncu hastalık sürecini elinden geldiğince kimseyle irtibata geçmeden atlatmaya çalışıyor. Bunun yanında annesi ve kardeşi ile kalan oyuncu sağlık çalışanları için iyi dileklerde bulundu.

Sosyal medyada attığı 2 görselle durumu açıklayan oyuncu şunları belirtti:

Cansın Çekili Korona Virüsüne Yakalandı

“Aslında bittiğinde paylaşacaktım ama sanırım bugün fazla duygusal uyandım. Yaklaşık 20 günden fazla bronşit ve alerji ile uğraştığımı sanarken geçen hafta hastaneye gittiğimde yapılan test sonucum pozitif çıktı… Kendi karantinamı sürdürdüğüm döneme şimdi de daha da alan küçültüp odamda kalarak devam ediyorum, çünkü evde hastayım diye yanıma gelen ve kalan canım annem ve kardeşim var. Sıkılmaya hakkım yok, hakkımız yok. Hastalık o kadar zor ve yorucu ki inanın başka birine de bulaştırırım ve ona da bir şey olur korkusu inanılmaz… Sanırım ben de bu kadar dikkat etmeme ve aşırı temkinli olmama rağmen hastane kontrollerim için sadece evden 4 kez çıktığımda kaptım ya da bilmiyorum o kadar çok şey dinledim ki düşünmüyorum da çünkü sağlam psikolohi şu süreçte en büyük ihtiyaç. Diyeceğim şu ki kendinize çok dikkat edin başka da bir şey denmiyor, ben hiç ateşlenmedim ama hastalığın getirdiği birçok evreyi yaşadım, yaşıyorum…

Öksürmekten mesela artık göğsüm ağrıyor, çok sevdiğim çikolatalardan asla tat alamıyorum, her gün bilmem kaç kez sıktığım parfümlerimin hepsi çekmecede kaldı. Çünkü kokusunu alamıyorum… Zaten aldığım dönemlerde de öksürtüyor yani bazen çok sevdiğiniz şeyler de size iyi gelmeyebiliyormuş. Bunu anladım 🙂 Sağlık diyorum çok önemli, zaten önemsiyorduk ama bunu daha da önemsediğimizi anlamak için böyle yaşanmışlıklara ihtiyaç duymayalım. Sağlıkçılara gelirsek, hepsi o kadar özenli ki bu süreçte günde kaç kere arandığımı bilmiyorum. Hepsi durumumu soruyor ve bilgilendirme yapıyorlar, onlara her gün asıl siz kendiniz dikkat edin diyorum. Çünkü ben evdeyim ama onlar? Onlar evlerinde değil inanın işleri zor dediğimizden çok daha zor. Neyse ben iyiyim, iyi olacağım evdekilerin test sonuçlarını da alınca en azından rahatlayacağım, umarım negatiftir. Siz de iyi olun ve lütfen evde kalın.”

Paylaştığı görseller,

Konu ile ilgili yorum yapmayı ve iyi dileklerinizi ulaştırmayı unutmayınız, DiziTurkiye.Com ekibi olarak en kısa zamanda iyileşip sağlığına kavuşmasını dört gözle beklediğimizi söyleyelim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz