Ana Sayfa Bay Yanlış Can Yaman ve Özge Gürel’in Yeni Dizisi ve Yönetmeni

Can Yaman ve Özge Gürel’in Yeni Dizisi ve Yönetmeni

Can Yaman ve Özge Gürel Yeni Dizisi

Seyircilerin merakla beklediği Can Yaman ve Özge Gürel yeni dizisi belirlendi, hatta bu dizinin yönetmeni dahi belirlendi!

Son zamanlarda oldukça yapım final yaptı ve yerine yeni programlar veya diziler çekilmeye başlanılıyor. Neredeyse her kanalda erken final yapan pek çok yapım var. Eminim hepinizin akılına en az bir isim gelmiştir.

Ne yazık ki insanların aynı şeyleri izlemekten sıkılmasının bir sonucu bu, gayet de haklılar. Bakalım bu dizimiz bizlere farklı duygular yaşatabilecek mi, başrol oyuncularımızdan dolayı yine aşk dizisi olacağını tahmin ediyorum.

Can Yaman ve Özge Gürel Yeni Dizisi

Yeni dizileri “Bay Yanlış

Aslında ismi bizlere pek çok şey ifade ediyor, neyse sihri bozmayayım. Karakterlerimizi oldukça yakından tanıyorsunuz.

Pek çok aşk dizisinde rol almış bir karakterdir. Yine o tarz bir rol üstleneceği aşikar, zaten isminden de anlayacağınız üzere bakalım beyefendi hangi yanlışı yapacak.

Elbette farklı bir konu bekliyoruz, eğer işler yolunda giderse Mayıs ayında tüm hazırlıklar tamamlanıp çekimlere başlanacak. Bu süreçte her bir detay belli olur ve sizlerle paylaşmak için takipte olacağız.

Bay Yanlış Dizisinin Yönetmeni

Dizimizin yönetmeni Deniz Yorulmazer oldu, kendisi oldukça genç ve diğerlerine göre biraz daha tecrübesiz diyebiliriz.

Kısa bir araştırma sonucunda Ufak Tefek Cinayetler‘in yönetmenliğini yapmış ve diğer birkaç farklı yapımda görevler almıştır. Bu dizi ise 2017 yılında başlamış ve 2018 yılında sonlanmış, yani etkileyici bir yapım olamamış.

Yine de eskiden görev aldığı yapımlar hep aşk dizisi veya benzeri yapımlar. Bu yüzden yeni dizi olan Bay Yanlış için uygun olabilir, bu hep birlikte göreceğiz.

Böylelikle Can Yaman ve Özge Gürel yeni dizisi konumuzun sonuna geldik, dizi hakkında detaylar geldikçe sizler ile paylaşacağız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz