Ana Sayfa Haberler Yeni Hayat dizisi ne zaman yayınlanacak? Sete Çıkış Tarihi

Yeni Hayat dizisi ne zaman yayınlanacak? Sete Çıkış Tarihi

Kanal D‘nin yeni yapımı Yeni Hayat dizisi ne zaman yayınlanacak ve sete ne zaman çıkacak gibi soruları cevaplamaya çalıştık.

Kanal D‘nin elinde şuanda az sayılabilecek kadar dizi var, bazıları son buldu bazıları da ara verdi, özellikle korona virüs dolayısı ile pek çok sorun yaşanıyor, yine de yeni yapımlar hazırlanıyor ve pek çok önlem alınıyor.

Bu dizimizin ise hazırlıkları neredeyse bitti. Fakat şuan için resmi bir açıklama yok, bildiğiniz üzere geçtiğimiz haftalarda tanıtım fragmanı yayınlandı ve biraz olumsuz yorum aldı ve pek az kişi izledi, bundan dolayı bazı belirsizler var.

Bu konuyu ayrıntılı bir şekilde diğer konumuzda konuşmuştuk, dilerseniz Yeni Hayat dizisi iptal mi oldu? Konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Yeni Hayat dizisi ne zaman yayınlanacak?

Ağustos ayında yayınlanması planlanıyor, bu yüzden Temmuzda sete çıkılacak.

Bildiğiniz üzere korona virüs dolayısı ile aklınıza gelebilecek her şeyde bir aksaklık veya zor bir durum mevcut. Bu elbetteki dizi sektörü içinde geçerli.

Gerekli güvenlik önemleri almak ve istenilen seviyede bölüm çekmek biraz daha fazla zaman alıyor, özellikle bu günlerde bu yüzden bu tarihte bir aksaklık olabilir.

Dizinin kemik oyuncu kadrosu ve diğer pek çok şey hazır, yani çıkacağı kesin olarak konuşabiliriz, bakalım ilerleyen günlerde hangi gelişmeler olacak.

Böylelikle Yeni Hayat dizisi ne zaman yayınlanacak? Sorusunu cevaplamış olduk, daha fazlası için dizi haberi kategorimize uğrayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz