Ana Sayfa Bay Yanlış Bay Yanlış Afiş çekimi, Okuma ve Kostüm provası ne zaman?

Bay Yanlış Afiş çekimi, Okuma ve Kostüm provası ne zaman?

Beklenen yapım Bay Yanlış dizisi hakkında haberler gelmeye devam ediyor, afiş çekimi ve kostüm provası yakında gerçekleşecek.

Bildiğiniz üzere FOX TV‘de son zamanlarda bir dizi azlığı sorunu var, elbette bu aralar neredeyse tüm kanallarda böyle bir problem var.

Tamda böylesi bir zamanda ve yine bir yaz dizisi olarak karşımıza çıkacak, tıpkı Erkenci Kuş dizisi gibi, bildiğiniz üzere o da yazın çıkmıştı. FOX TV elde ettiği bu başarısından sonra aynı formülü tekrar uygulamayı deneyecek ve bakalım ne olacak.

Bay Yanlış Afiş çekimi ve kostüm provası

Bu hafta gerçekleşecek, net bir gün paylaşılmadı!

Evet iyi haber bu hafta gerçekleşeceği, kuşkusuz dizinin tanıtımı için güzel bir prova olacak, pek çok fotoğraf paylaşılacaktır ve bizlerde bunları dizi haberleri kategorimizde paylaşacağız.

Neredeyse tüm hazırlıklar bitti senaristle belli ve ön planlama çoktan yapıldı yani senaryo tamamen hazır diyebiliriz. Özellikle yaz ayına yetiştirmeye çalışıyorlar, çünkü hem korona virüs dolayısı ile ara veren diziler hemde yazın ara verenler var, hal böyle olunda harika bir fırsat.

Önceki günlerde Bay Yanlış oyuncu kadrosu hakkında çok güzel bir konu paylaştık, burada tüm oyuncular hakkında bilgiler var, merak ettiğiniz var ise bu konuya girebilirsiniz.

Böylelikle bu konumuzun da sonuna geldik, eminiz yakında bu dizi hakkında pek çok gelişme olacaktır ve bizlerde sitemizde hemen paylaşacağız takipte kalınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz