Ana Sayfa Haberler Doğduğun Ev Kaderindir Sezon Finali Haberi

Doğduğun Ev Kaderindir Sezon Finali Haberi

dogdugun-ev-kaderindir-sezon-finali
Doğduğun Ev Kaderindir Sezon Finali

TV8 ekranları için hazırlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi için sezon finali kararı ortaya çıktı. Aralık 2019’da başlamıştı.

Türkiye’de Korona Virüsü sebebi ile ara beren diziler arasında olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi bayramdan sonra sezon finali bölümünü çekmek için bir araya toplanacak.

Türk dizileri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, dizi haberlerini paylaştığımız şu kategoriye göz gezdirebilirsiniz: Dizi Haberleri

Doğduğun Ev Kaderindir Sezon Finali

25 Aralık 2019 tarihinde çekimlerine başlanan OGM Pictures‘ten Onur Güvenatam tarafından yapımcılığı üstlenilen TV8 için hazırlanan dizi için bugün sezon finali kararını haber ediyoruz.

Çekimleri İstanbul‘da devam etmekte idi. Covid-19 pandemisi sebebi ile ara verilmişti. Bayram sonrasında ekip tekrar toplanarak sezon finali için çekim yapacak.

Kadroya özet olarak bakacak olursak: İbrahim Çelikkol (Mehdi), Demet Özdemir (Zeynep), Engin Hepileri (Faruk), Zuhal Gencer (Sakine), Senan Kara (Nermin), Nail Kırmızıgül (Ekrem), Elif Sönmez (Cemile), Hülya Duyar (Sultan) Mehmet Korhan Fırat (Celal), Fatih Koyunoğlu (Nuh), Nurşim Demir (Zeliha), Zeynep Kumral (Müjgan), Naz Göktan (Emine), Kazım Sinan Demirer (Bayram), Kayra Zabcı (Yasemin), Helin Kandemir (Kibrit), Emir Talha (Ali) ve son olarak Ali Oğuz Şenol (Tolga) isimli oyuncular bulunmakta.

Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm ne zaman

Şu an için yeni bölüm için net tarih belirtilmese de sezon finalinin ardından yaz sezonu için artık ekranlarda olmayacağını biliyoruz. Bu sebeple yüksek ihtimal ile Eylül ayında tekrar TV8 ekranlarında göreceğimizi düşünmekteyiz.

Türk drama dizileri arasında sevilen ve yakından takip eden izleyicilere sahip dizi için şimdilik sunacaklarımız bu kadar.

Dizi için sezon finali kararı hakkında siz neler düşünüyorsunuz. Fikirlerinizi yorum olarak belirtmeyi unutmayınız. Sağlıkla kalın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz