Ana Sayfa Barbaros Çağatay Ulusoy Barbaros dizisindeki rolü belli oldu!

Çağatay Ulusoy Barbaros dizisindeki rolü belli oldu!

Ekranların merakla beklenen yapımı için Çağatay Ulusoy Barbaros rolü belli oldu, kısa zaman içerisinde detaylar belli olmaya başladı.

Yeni aksiyon yapımı için tüm hazırlıklar sürüyor fakat işlerin kaliteli olması istendiği için her adım zor diyebiliriz. Örneğin geçtiğimiz günlerde dizinin senaristi ve yönetmeni hakkında bir makale yazmıştık, senaristi kesinleşti fakat yönetmenlik için hala görüşmeler devam ediyor.

Hal böyle olunca, adımlar yavaş oluyor çünkü Taylan Biraderler gibi zor isimleri ikna etmeye çalışıyorlar, fakat pek çok detay gün yüzüne çıkmaya başladı.

Çağatay Ulusoy Barbaros rolü

Barbaros Hayrettin Paşa‘nın ağabeyi Oruç Reis karakterine hayat verecek.

Aksiyon yapımı olacağını biliyorduk, fakat tarihi olacağını bilmiyorduk, tam olarak halen belli değil ama canlandırılan bu karakterlere baktığımız zaman da gün gibi ortada.

Sıradan aşk dizileri yapımlarından bıkmış büyük hatta devasa bir kitle olduğu için dizinin başarılı olma ihtimali çok yüksek. Tabi farklı bir yapım göreceğimiz için bizlerde biraz heyecanlıyız, son zamanlarda nedeyse hiç farklı yapım yok.

Dizinin 3 sezon olacağı düşünülüyor, büyük bütçeli bir yapım olacağı için bu gayet normal olabilir, demek istediğim az ve öz olması, savaş sahnelerini daha kaliteli hale getirebilir, bence 2 sezon dahi kabul, yeter ki seviyeyi biraz yükseltsin.

Böylelikle Çağatay Ulusoy Barbaros dizindeki rolü hakkında konumuzun sonuna geldik, daha fazlası için dizi haberleri kategorimize uğramayı unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz